Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam banku do prowadzenia głównego konta.
Zależy mi na darmowych natychmiastowych powiadomieniach po wykonaniu każdej transakcji, forma dowolna.
Mile widziana bankowosc premium przyjazna dla #programista15k
Polecicie coś?

BTW początkowo szukałem banku, który pozwalały na zatwierdzanie każdej transakcji, łącznie z tymi, kiedy podamy gdzieś numer karty, niestety chyba nie ma takiej oferty na rynku?

#bankowosc #kontobankowe #banki #bank
  • 12
@qbek: Alior Bank i jego produkt Konto Wyższej Jakości będzie spełniać założenia.

Sam system transakcyjny uważam za prawie perfekcyjny. Powiadomienia przychodzą za wszystkie operacje: przelewy, płatności bezgotówkowe, wpływy na konto itp.
@qbek: Konto 360 w Banku Millennium: http://krainakorzysci.blogspot.com/2015/04/konto-360-w-banku-millennium.html
Mają płatne jakieś powiadomienia sms, ale tylko chwilę z nich korzystałem. Za to aplikacja mobilna jest bardzo dobra i można w niej ustawić darmowe powiadomienia push np. o każdym przelewie i każdej transakcji kartą. I właśnie z tych powiadomień push korzystam. Jak tylko zapłacę kartą, to dosłownie w ciągu kilku sekund na smartfonie wyskakuje mi powiadomienie z ich aplikacji o tej transakcji i jej
@bowevev: no niestety, za stary jestem ;-)
Nie mam potrzeby szczególnie cebulić, chcę tylko żeby konto było funkcjonalne i nie kosztowało fortuny.