Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków z #programowanie . Co robicie po 8h pracy? Siadacie z powrotem do kompa czy raczej staracie się go unikać? Pracuje od miesiąca i wygląda to tak, że po 8h pisania wracam do domu i znowu siadam przed kompa, czego wynikiem jest siedzenie około 14h dziennie przy komputerze. Robiąc zdalnie jest jeszcze dziwniej, bo po pracy wyłączam środowisko, wyłączam kilka kart w przeglądarce i już nie pracuje, ale dalej jestem przy kompie. Z drugiej strony musi być czas na śledzenie jakichś nowinek z branży, własny rozwój itd, no chyba, że robicie to w pracy.
  • 14
@loculi dlatego zainwestowałem w dxseata, ale po tylu godzinach i tak czuć dyskomfort, to jest nieuniknione. Ale tak jak pisze @nihil_novi basen chyba będzie koniecznością, bo zaczne pewnie to za jakiś czas wszystko boleśnie odczuwać.
@w0If: W normalniejszych firmach nikt nie oczekuje od Ciebie ze przez 8 godzin bedziesz #!$%@? w klawiature. Jezeli pracujesz w takiej to owszem siedz po robocie az nauczysz sie tyle zeby ja zmienic na jakas normalniejsza.

Szybki skan nowinek mozesz robic w pracy jak czekasz na spotkania czy w ramach oderwania mysli po commicie (jak to odmienic :)) dluzsze artykuly odkladasz na pozniej.
W pracy tez uczysz sie rzeczy zwiazanych z
@banciur: nie mówię, że nie spełniam pasji w pracy. Lubie to co robie (i robie to co lubie ;>) i oczywiście podczas tego się uczę, tylko wiadomo, że zawsze jest coś, co wypadałoby wiedzieć więcej. Może to chora ambicja. Dzięki za odpowiedź ;)