Wpis z mikrobloga

Gawiedzi, czy wyglądam passé jeżdżąc w białym integralu na chopperze? ( ͡ ͜ʖ ͡) Muszę sobie kupić taką półmiskę?

I dwa, mógłby ktoś polecić w Krakowie jakiś sklep motocyklowy gdzie dorwę jakieś motocyklowe dżinsy? Tak żeby typ za ladą nie sprzedał mi jakiegoś guana tylko wybrał i pokazał coś legitnego co wytrzyma więcej niż sezon. Najprawdopodobniej będę jechał do ATM-motocykle na Bronowicach, ale może ktoś ma inne warte sprawdzenia typy.

#motocykle #motocykle125 #modameska #krakow
Pobierz nightfaler - Gawiedzi, czy wyglądam passé jeżdżąc w białym integralu na chopperze? (⌐...
źródło: comment_brmwfiJpRzglFBNB7SulvvnYd63NVYPZ.jpg
  • 24
@nightfaler: też polecam ATM na Balickiej. Chłopaki mają tam raz w roku promocję - płacisz cenę bez VAT-u zazwyczaj pod koniec sezonu (w tym było to weekend 20-21 sierpnia). Wiem, że teraz to "po ptokach" ale jak masz większe zakupy i nie masz parcia na czas to warto wziąć to pod uwagę.
Aha - jest jeszcze Defender na Alei 29-go Listopada. Słyszałem o nim sporo dobrego, ale nie miałem okazji nic
@11mariom: Oj tam :D Pamiętam jak w tamtym roku w wigilię na moto po Krakowie jeszcze śmigałem, ale co jak co - w kwestii ubrań to dobry okres na wyprzedaże.
@nightfaler: Też polecę defendera - mają nawet dwa sklepy z tego co kojarzę - jeden na 29 Listopada, drugi na Ruczaju - niemniej w tym pierwszym większy wybór. Z ciuchów dobry wybór mają też w M&M motocykle na Prostej (Bieżanów).
@nightfaler: wiesz, info o jego średnio bezpiecznych właściwościach zaczerpnąłem z for dla tych słynnych motocyklowych maniaków und kumpli z reko 2wś którzy nakminiali, że ten model hełmu był wycofywany przez wermacht bo nie spełniał swojej roli i wbijał sie ludziom w łepetynę.

z tego co widze, teraz są jakieś syntetyczne a nie żeliwne więc może inaczej sie tam siły rozkładają przy upadku, ale osobiście nie chciałbym tego testować xD
@nightfaler defender ma to samo co atm tylko taniej. A co do tej miski. Dobre do lansu. Ale przy glebie daszek potrafi złamać kark. Dlatego wycofali je w czasie II wojny światowej wśród skoczków spadochronowych i częściowo z Wehrmachtu (motocykliści właśnie)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.