Wpis z mikrobloga

  • 6
Jeśli nadal gdzies takie wykorzystują to smutne ale podajesz przykład dizajnu sprzed 6-7 lat


@Im_from_alaska: Wierze dlatego dodałem

Jeśli nadal gdzies takie wykorzystują to smutne ale podajesz przykład dizajnu sprzed 6-7 lat


Poważnie miałem coś takiego "szpanerskiego" w pierwszym telefonie z androidem na jakimś modowanym Eclair w okolicach 2009-2010

Ogólnie kłotnia o diznajn jest bez sensu bo ilość nakładek, wersji, app drawerów czy skórek na androida jest tak duża że porównanie
  • 2
@Im_from_alaska: Dodatkowo wierze, że komuś może sie takie coś podobać. Nie jest to obiektywnie ładne ale moze trafiać w czyjeś gusta. Tak samo jak wyżej pokazany motyw lat 80.

Android to właśnie piękno takiego customizowania. Jak ktoś chce to może go zrobić brzydkim i co z tego xD?
  • 0
@Im_from_alaska: wziąłeś pod uwagę taką możliwość że tamten typ może obecnie używać telefonu sprzed kilku lat? Fanbojom apple to chyba nie mieści się w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Im_from_alaska Wszystko jest kwestią gustu. Dla mnie jest to brzydkie jak diabli, ale może autorowi się podobało bądź jest z jakiegoś względu jest praktyczniejsze. Co kto lubi.

Sedno sprawy leży gdzie indziej. On może taki pulpit mieć. Może mieć również dowolny inny. Na jabłuszkach takiej dowolności nie ma.