Wpis z mikrobloga

Mirko codziennie uczy czegoś nowego.
Lekcja na dziś?
Jeśli oddajesz komuś laptopa do zrobienia (za co pewnie płacisz), to ZAWSZE pamiętaj, by swoje prywatne nagie zdjęcia lub też tego typu zdjęcia swojej dziewczyny USUNĄĆ z komputera.
Jak widać, stulejarz to stulejarz, kopie porobi, a potem pewnie zabawia się do tego w piwnicy.
Patrząc na ilość plusów i aprobatę tego procederu, wynika, że jest to popularne zjawisko. Albo po prostu użytkownicy wykopu to jakieś kompletnie ordynarne, rubaszne świnie. Albo oba na raz.

#shitwykopsays #wykopuczyzycia #patologiazewsi #logikaniebieskichpaskow
Abaddon84 - Mirko codziennie uczy czegoś nowego.
Lekcja na dziś? 
Jeśli oddajesz ko...

źródło: comment_9y6CjJLj04z8bwbSIwZKQKExQOHVLSeB.jpg

Pobierz
  • 28
@Abaddon84: Człowiek chyba z natury jest ciekawski i chciałby podglądać. Takie sytuacje to szansa by ujść z tym bezkarnie. Jedynym hamulcem może być własne "ja", własne sumienie. A ono może niekoniecznie stawiać opór w sytuacji w której nikomu nie dzieje się krzywda (a jeżeli się dzieje to na mocno abstrakcyjnym poziomie i ta osoba często nawet nie będzie jej świadoma).
  • 5
@koroluk
@BongoBong jedna rzecz to oglądać, inna kopiować a potem się tym szczycić. Tego nie umiem pojąć. Obrzydzenie mnie bierze na myśl, że np. moje lub zdjęcia mojej dziewczyny miałyby trafić przed ich ohydne oblicza. Dlatego apel tutaj zdecydowanie do ewentualnych klientów takich informatyków, żeby uważać podwójnie i odpowiednio zabezpieczać swoje materiały bo potem masz zlot stulejarni która jara się cyckami randomowej, obcej osoby, w jpg
@Abaddon84: Dla mnie jeżeli ktoś kopiuje czyjeś prywatne zdjęcia to już nim gardzę, niezależnie czy się wysila odzyskuje dane czy kopiuje leżące na pulpicie pliki. Szczególnie jeżeli, ktoś mu zaufał i dał swojego laptopa.

Osobna kwestia, że ludzie koszmarnie nie dbają o swoją prywatność ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja za darmochę znajomym pomagam jeżeli chcą się zabezpieczyć, a nie ma zbyt wielu chętnych. Zazwyczaj się interesują jak
@Abaddon84: przeważnie jak się robi komuś komputer, a ta osoba nie jest rozgarnięta to robię kopię najważniejszych informacji bo później miałby wyrzuty, że znikły mu wszystkie dane, a chciał tylko format.
Druga strona medalu jest taka, że nie każdy ma na tyle sumienia żeby te zdjęcia zostały tylko na komputerze właściciela.