Wpis z mikrobloga

@hubert-czuchra:
W vendetcie to raptem za 10zl była premka. Czyli Kolejka budowania i trochę więcej wiadomości plus szczegółowy raport rw. Ale to i tak szlo samemu wyliczyć. Nie było nawet gdzie tam wydać więcej pieniędzy niż te 10 zł xD
@lupaczkokosow: No Vendetta była kozacka, ale #!$%@? im w krzyż za to, że mnie zbanowali za multikonto, którego nie miałem, po prostu moja sieć osiedlowa jak to za tamtych czasów bywało miała jedno zewnętrzne IP, toteż któryś sąsiad sobie pyknął i fruu, ban xD
Tłumaczenia nic nie dawały( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sambarumba:
Wystarczyło wcześniej zgłosić ze korzysta się kafejek czy szkoły xD
Ja skończyłem dużo gorzej. Jakiś #!$%@? w szkole wbił mi się na konto i wykasowal budynki. Miałem 28 czy 30 ( wydajność na granicy ~75% z honorem na 3 lvl) byłem jednym z najbardziej rozwinięta gospodarka a to jeszcze były czasy gdzie grało aktywnie po 50k ludzi na jednym serwerze. Juz o seryjnych mordercach na poziomie 30k ataku nie wspomnę:p
@lupaczkokosow: ja grałem na czwórce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale źle mnie zrozumiałeś, nie grałem w V w szkole czy kafejce, po prostu całe osiedle miało to samo IP, więc jak kilku sąsiadów miało swoje konta i łączyli się do V, to V stwierdziła, że to są wszystko multikonta xD
@sambarumba:
Wiem wiem doskonale o co chodzi:p
No cóż takie były czasy, że gm w dupie miał tłumaczenia. Przy zgłoszonej wspólnej sieci póki nie było przesyłania sobie surki to było spoko:p
Fakt, że później jak było tego tyle, ze nie było za co się złapać to wyluzować trochę z tym banowaniem żeby graczy utrzymać. Pamiętam, że jak zamykali projekt to na moim serwerze było zarejestrowanych mniej niż 50 osób. Aktywnych pewnie