Wpis z mikrobloga

@czerwonyziemniak: no wlasnie sie tak ze znajomym zastanawiamy czy cos im znowu nie siadlo w skrypcie bo ja tez ja wysnajpilem , i kumpel tez , i ty rowniez .. A bylo niby 5 szt wiec troche dziwne ze wyprzedzilismy ruskie boty , stawiamy na jakis ich blad tymbardziej ze status zamowienia u mnie "back order"
  • Odpowiedz
@robert83: Nie za bardzo, jedynie te kupony teraz wykorzystuję.
Sam jestem ciekawy czy mi to anulują bo wszystko na te same dane leci + ten sam paypal.
A jedynie co mi się udało z loterii ustrzelić to 3 kabelki, na szczęście już wysłane.
  • Odpowiedz
@czerwonyziemniak: za czasów wisha nauczyłem się robić błędy w imieniu, nazwisku i adresie, może to coś da jak zaczniesz;) np duże i wygląda tak samo jak małe L, o jak zero, numery też można pisać różnie;))) akurat tu zamawiałem na różne osoby i inne adresy, myślę, że brali pod uwagę ip i ciasteczka oraz charakterystyczne równe odstępy. Co ciekawego znalazłeś w okolicach 10$?
  • Odpowiedz
@robert83: Sporo już cebuliłem na bg i wiem że nie trzeba tu zmieniać danych, ale widać że coś się tam zmieniło teraz.

Co ciekawego znalazłeś w okolicach 10$?

powerbanki xiaomi, piston hybrid, powerbank blitzwolfa + wiatrak + latarka, yeelight rbg, xiaomi air capsule, jakieś diy powerbanki wraz z ogniwami.
  • Odpowiedz