Wpis z mikrobloga

Kilka tygodni temu napisałem ebook (może to za dużo powiedziane bo ma tylko 11 stron), który wyceniłem na 10$:

http://www.spacexstocks.com

Zacząłem go promować targetując go do ludzi zamieszkałych w Kalifornii, głównie w okolicy doliny krzemowej i nawet zaczął się sprzedawać.

Pisząc a później promując miałem cały czas Impostor Syndrome, czyli cały czas w głowie taki głosik mi mówił: ,,kim ty w ogóle jesteś żeby coś takiego pisać i jeszcze żądać za to 10$". Na szczęście nikt z kupujących nie czuł się poszkodowany a nawet dostałem całkiem miłe opinie (przykład załączony na screenie). A i jeszcze co ciekawe to jak sprawdzałem niektórych kupujących na linkedin to byli ludzie ze Stanford, z firm z branży Aerospace itp.

Docelowo chyba jednak zmienię cenę na 5$ za jakiś czas, a jako że w ogóle nie targetuję tego poza USA to jeśli ktoś chce pobrać to z kodem: TESTOVIRON możecie pobrać za free i ewentualnie podzielić ze mną swoją opinią. Dzięki.

#spacex #inwestycje #gielda #pieniadze
d.....s - Kilka tygodni temu napisałem ebook (może to za dużo powiedziane bo ma tylko...

źródło: comment_3C8Ps8NRCU8s9Bs5kQys05vfchK1rcCy.jpg

Pobierz
  • 21
@dawid-rams: Przeczytałem. Całkiem ciekawe, ale połowa ebooka to list od Elona xD
Oprócz tego serduszko mi pękło jak zobaczyłem "your" zamiast "you're" na screenie.

Konkretne informacje bez zbędnego smęcenia jak to wszelkie raporty mają w zwyczaju. Polecam.
@dawid-rams: hmm, ciekawe trading ideas, aczkolwiek czy nie uważasz, że z zakupami należało by jednak trochę zaczekać przy obecnych wycenach akcji w US? Sam się szykuję do zakupów akcji firm produkujących szybkozbywalne produkty konsumenckie (co by kurs był stabilny i dywidenda przyjemna) ale czekam na podwyższenie stóp procentowych i crash gorszy niż w 2007-09 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dawid-rams: Damn, też bym chciał napisać coś, co inni będą czytać... i pochwalać! Mam kilka pytań:
Co Cię do tego skłoniło?
Czy pisałeś coś wcześniej?
W jaki sposób "targetowałeś"?

Rozumiem, że to kilka stron a nie powieść Kinga... ale to właśnie mi się podoba. Rzeczowy przekaz wiedzy na niewielkiej powierzchni. Przy okazji, łatwa forma sprawdzenia się dla początkującego twórcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kruchyx: @lubie_jesc: O kurde jaki wstyd xD Człowiek całe życie się uczy.

@sommerfeld: Zajmuję się spółkami oderwanymi nieco od obecnych fundamentów i trendów w gospodarce i nie chcę się bawić w przewidywanie załamań bo wiadomo że wtedy wszystko poleci i będzie się można tanio obkupić. Spółki dywidendowe to fajna sprawa jak chcesz trzymać długie lata i możesz sobie zamrozić taki kapitał bez bólu serca.

@Ancro: Pisałem już kilka
@lollipop12: Projekt jest zrobiony długo terminowo bo ludzie będą się interesowali coraz bardziej tematem jak SpaceX zacznie latać i odnosić coraz większe sukcesy i ruch na stronę mam nadzieję zacznie się sam generować z google. Sprzedaż na poziomie 30 sztuk miesięcznie będzie dla mnie sukcesem, stabilna w długim okresie.