Wpis z mikrobloga

Różowe mają swoje czarne pasy w obciąganiu, a jak sprawa ma się u #niebieskiepaski?

Wczoraj widzę kolesia, takie solidne 7/10.Trochę go obcinałam wzrokiem i nagle ten oślepiający błysk daje mi po oczach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Typek zupełnie normalnie ubrany, nic nie wskazywało na to, że może być fanem złotych łańcuchów i kety z tegoż samego kruszca.
To jest dobry detektor nawet tych dobrze zakamuflowanych sebków i szemranych ziomeczków.
#modameska ##!$%@? #bogactwokuhwa
IspitOnYourGrave - Różowe mają swoje czarne pasy w obciąganiu, a jak sprawa ma się u ...

źródło: comment_SEcXRtpjk8U2troW6Eydnx1K0x2R0MKS.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • 34
@IspitOnYourGrave: taki złoty czy srebrny łańcuch to w #!$%@? wieś XD można tak wyjść w nim na jakąś remize w zadupiu dolnym jak chce się wyrwać jakieś tamtejsze karyny
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: rok temu zmarł mi ojciec, zostały po nim 2 pamiątki zegarek i złoty łańcuszek dobrze, że moja mama podzieliła te rzeczy tak że złoty łańcuszek dostał mój brat bo w oczach jakiegoś różowego byłbym szemranym ziomeczkiem.
  • Odpowiedz
#!$%@?, a kto tak napisał?


@Nemesh: 3/4 jechanego wypoku? XD Ty sam skoro lancuszek "sebowski" cie rusza ale "pasa w obciaganiu" juz nie skomentujesz? Czytales ty post oryginalny? Podpowiem: rozowe tak samo mocno "maja czarne pasy" jak niebiescy "maja sebixowe lancuchy"
Fakt ze tylko jedna opcja cie boli samo w sobie pokazuje twoj poziom
Mimo wszystko czlowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O modzi czuwaja nad poziomem jednak,
  • Odpowiedz