Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #etc The Borg DAO will help to stimulate development on Ethereum Classic, by incentivizing developers to support the ETC blockchain for their DApps and to assimilate DApps to ETC by integrating them into the Borg DAO.

http://borgdao.org/#how-it-works

Szkoda tylko że ETC zamarło w miejscu i mocno jest parcie na sprzedaż. Myślę że po prostu grubasom na tym zależy by to spadło i nic na to nie poradzimy nawet wykresy nic tu nie pomogą. Gdy grubas będzie chciał zrzucać ETC to będzie to robił tak długo jak ma na to ochotę. I naprawdę potężny popyt może to tylko zmienić.
  • 3
@nowayman: też o tym pomyślałem mają tego miliony a tylko w ten sposób mogą osłabić konkurencję i utrzymać pozycję. Zwykli eterowcy nie sprzedają bo to nie leży w ich interesie. Ich opozycja pompuje im portfel, więc paradoksalnie dla nich to wszystko jedno kto wygra. Większość z nich ta mądrzejsza część wolałaby żeby wygrał ETC. Dobra wiadomość to to że wcześniej czy później skończą się fundacji środki a deweloperzy Classica zaczną działać
@pawlo74: z drugiej strony to przecież dopiero pierwsze miesiące ETC :) Więc to normalne ze cena się kisi. Moim zdaniem jak tylko pojawi się jakieś fajne info ( ciekawe info ) to wtedy dopiero polecimy w górę. Teraz faktycznie tak jak mówisz znowu rynek czeka na DUMP bo 30tego kolejne ETC zostaną oddane inwestorom ETH. Czyli myślę że stukniemy w dół do tych 0.00185 ( podwójny dołek ) lub nawet i