Wpis z mikrobloga

@pejczi: @Variv: @zolcix: Też uważam to samo co OP. Zobaczcie, tam jest gra praktycznie dla każdego wieku i zainteresowania. BF, Fifa, PvZ, DA, ME, DS... Za te 15 zł to naprawdę bardzo dobra cena. Ale rozumiem, że znajdą się osoby, dla których w skali roku 180 zł czy dać te 15 zł na miesiąc to dużo, bo np. wolą PS+ czy to po prostu za dużo na takie coś.
@Reality: Ja mógłbym płacić nawet więcej niż 15. Wyobraź sobie, ze taki Steam wprowadziły by coś takiego. Płacisz abonament i masz dostęp do wszystkich gier...Albo rozne abonamenty dostęp do roznych "pakietów". itp. Myślę, ze kiedyś tak będzie, ale na razie za dużo zbijają kasy na sprzedaży aby przechodzić na taki model.
@Variv: Za takie coś na Steamie (z dostępem do WSZYSTKICH gier) byłbym w stanie płacić 50 zł miesięcznie. Ale według mnie takie coś nie nastąpi nigdy. Znaleźliby się deweloperzy, którzy nie zgodziliby się na taką politykę Steama (gdyby takie coś zostało wprowadzone). Prędzej będzie tak, że rzeczywiście będzie coś jak "Steam Access" z grami Valve oraz tymi, które dadzą twórcy od siebie (za część zarobku ze sprzedaży abonamentu). Też by było
@Reality: No Minecraft to namieszał ładne. - Ale mimo wszystko jego genialnego twórcę należało by zdzielić czymś przez łeb za to, ze gra działa na javie.
A to na technikaliach się nie znam. xD Ale kojarzę, że coś było, chyba dlatego właśnie gra potrafiła mulić na dobrych sprzętach?


@Reality: Tak. Znaczy podstawowy minecraft to raczej nie jest problem. Ale jak się zaczyna człowiek bawić w mody no to gra potrafi się zrobić wymagająca mimo prostej grafiki.
@neo_vir Tak, ale w gry dostępne w tym abonamencie. Np. Fifa 15, 16, BF 3, BF 4 Premium, BF Hardline Premium (inaczej się to nazwa, ale na tym polega), Mass Effect 3 ze wszystkimi DLC... I dużo innych, razem chyba 37 gier.
Ja jednak wolę mieć grę na własność i wracać do niej kiedy mam ochotę. A gry za 200- 300 zł to chyba na konsole.
@pejczi: Fajna oferta żeby kupić na miesiąc-dwa i ograć co Cię interesuje, ale tak to za tak małą ofertę płacić co miesiąc to nie ma co (nie gram w fify, simsy itp). Ale i tak mam wrażenie że taki system dystrybucji szybko zyska popularnosć jak się trochę rozwinie, w sumie robi to i EA i HumbleBundle, a na konsolach też coś podobnego mają.