Wpis z mikrobloga

I idzie po ulicy taka kruszyna-karyna z dwoma zmutowanymi psami na smyczy. Przechodzisz obok cała w strachu żeby Cię takie to to nie dało rady dziabnąć rzucając się na smyczy i szczekając w Twoją stronę. Los swój powierzasz kawałkowi skórzanego paska i sile mięśni słabiny-karyny. Mirasy, Mirable weźcie Wy swoim Puszkom zakładajcie kagańce chociaż a w szczególności jak lubicie psy wyglądające jak małe lub duże świnie.
#takaprawda #psy #zwierzaczki #patologiazewsi
Sakura555 - I idzie po ulicy taka kruszyna-karyna z dwoma zmutowanymi psami na smyczy...

źródło: comment_mgwdecfhyRXv5DIz38R5g9wsqIEmwK3Q.jpg

Pobierz
  • 239
@Sakura555: mam Amstaffa, za siatką Pitbulla a zakochany jestem w Bulterierach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co jest piękną rasą, to kwestia gustu, dla mnie tylko teriery typu bull ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wbrew obiegowej opinii januszy kynologii i innych #!$%@? umysłowych - są to wspaniałe, wierne i przyjazne psy rodzinne. Staffik, czy Bulterier idealnie nadaje się do niańczenia dzieci.

Rasy te cierpią, gdyż
@Hank_Stinson: jeżeli ktoś jest odpowiedzialnym właścicielem psa to zna reakcje swojego czworonoga. A co jeżeli pies jest ostatnią melepetą i jedyne co go interesuje na spacerze to obwąchiwanie i lizanie obsikanych latarni? Ciekawe, że zawsze zwolennikiem wyprowadzania w kagańcu czy to yorka czy nowofundlanda będzie osiedlowy strażnik widzący jedynie, jak to mówiłeś? Kundla w kagańcu.
@Sakura555: > > pewne rasy są bardziej agresywne.. Myślę że to słowo jest dosyć niefortunne, Zazwyczaj przywodzi mi na myśl reportaże w stylu "pies odgryzł twarz dziecku" i eksperci w postaci łebskich sąsiadów sugerujących że jak można pozwalać żeby taki agresywny pies przebywał między ludźmi. Każda rasa psa jest inna, każda została stworzona w innym celu. Mało tego, pies trzymany w domu adaptuje się do rytmu swoich wlascixieli. Jeden pies będzie
@Zielony34: Sa rasy agresywne i to jest w przepisach. Sam piszesz ze nawet jamnik moze ugryzc i okaleczyc czlowieka na cale zycie. Ergo kazdy pies powienien chodzic w kagancu wszedzie gdzie sa obcy ludzie bo moze zaatakowac. A #!$%@? ze ten nie gryzie akurat ja mam w dupie. Po tekscie ze moze zycie czlowieka cenisz mniej niz zwierzat widze ze nie ma sensu dalsza dyskusja. Do zobaczenia na spacerze.