Wpis z mikrobloga

80118,75 - 25,01 = 80193,74

Tak jak planowałem - spokojne tempo i 25km. Trochę się łamałem czy polecieć pełny dystans - trochę głupio tak późno wracać na śniadanie... ale w końcu skręciłem gdzie trzeba i wybrałem się na zwiedzanie podkrakowskich wiosek :)
Najwkększą wagę przywiązywałem do trzymania pulsu w ryzach - chciałem by było koło 150bpm i by nie przekroczyć 160. To drugie się prawie udało - na ostatniej górce wymiękłem i padło 163. Ale i tak nieźle, utrzymany puls średni 151. Trasa jak zwykle fajna - sporo pod górkę, ale i tym samym sporo z górki ;) Pod koniec miałem lekko dość...

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie
Pobierz enron - 80118,75 - 25,01 = 80193,74

Tak jak planowałem - spokojne tempo i 25km. Troc...
źródło: comment_yGeTxr93gGtMltdUqBZCjcQNVdhVZ9I8.jpg
  • 10
@hard1: @mulek10d: przepraszam - śmierdzący leń ze mnie :) Zajrzałem na stronę runkeepera a tam trzy wykresy grzecznie czekały na screenshota... ale faktycznie kiszaste, te z aplikacji są zdecydowanie bardziej szczegółowe :)
@hard1: uparłem się żeby zaliczyć te 25K, raz na jakiś czas mam ochotę sprawdzić czy jeszcze potrafię ;) Muszę jeszcze zaliczyć 30 i 35, bo w przyszłym roku ostrzę zęby na maraton :)
Pobierz enron - @hard1: @mulek10d: przepraszam - śmierdzący leń ze mnie :) Zajrzałem na stron...
źródło: comment_DCMgcLGN7bQvCosw6l8nvbujudx2Km0t.jpg
bo w przyszłym roku ostrzę zęby na maraton :)


@enron: Czyżby Cracovia 30 kwietnia 2017? Coraz bardziej mnie kusi, żeby się tam zapisać i w końcu spróbować sił w dłuższych dystansach.
bo w przyszłym roku ostrzę zęby na maraton :)


@enron: Czyżby Cracovia 30 kwietnia 2017? Coraz bardziej mnie kusi, żeby się tam zapisać i w końcu spróbować sił w dłuższych dystansach.

@hard1: raczej nie - druga pętla po tej samej trasie by zabiła we mnie wszelką wolę walki :) Dużo bardziej mi się podoba Warsaw Orlen Marathon - gdzie oprócz nagród dla wyżyłowanych zawodowców są też całkiem fajne nagrody dla
@enron: E, były nagrody i to niemałe: 70k / 35k / 25 za podium, potem coraz mniej aż do 10-tego miejsca (3k). Top 3 w kategorii również nagradzano (1000 / 600 / 300), do tego sporo bonusów.
Ale mnie nagrody mało obchodzą - w debiucie celem będzie samo przebiegnięcie 42 km (no, załóżmy, że w czasie poniżej 4h).
@hard1: ja też nie dla nagród, choć prędzej te orlenowe loterie by mnie chwyciły ;) Ale w Cracovia Maraton najbardziej odrzuca mnie ta zdublowana trasa... No i po Krakowie biegam na co dzień.