Wpis z mikrobloga

Mireczki co robic ! :o Xbox one slim czy Xbox one elite ? jakie są różnice ? warto dopłacać do elite ?

nie wykluczyłem jeszcze ps4


@czokinho: no przeciez to takie oczywiste...

jedyna roznica miedzy konsolami to lista ekskluzywnych tytulow. i tyle.
@czokinho: stary ja wziąłem elite:) za 1350 masz w neonet i -100zl na kolejne zakupy wiec akurat na fife sie przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°) także w tym przypadku dopłacić musisz do slimki. Różnice to dysk,pad i 4k w slim. Osigi bardzo bardzo porównywalne także ja polecam elite :)
@pawuLLon: @czokinho:
W slimie też jest nowy pad. Ten z wbudowanym Bluetooth, więc jest łatwiej podłączyć do kompa (nie trzeba dongla).

Sam brałbym slim bo u mnie konso służy też do chłonięcia treści multimedialnych (TV, Netflix + YT) więc możliwość obsługi niektórych treści w 4K jest plusem.
@czokinho: Ja bym brał elite

@arkblame: Można dokupić za 220zł. Ja dokupiłem i różnice są kosmetyczne a bluetooth działa tylko z Windows 10.
Jak nie ma się dobrego TV 4K to lepszy będzie elite z wzglądu na dysk SSHD i Pad.
@rybak17: z tego co słyszałem (nie miałem pada elite w ręku) to robi on różnicę tylko w momencie w którym grasz w gry które mocno współzawodniczysz i robisz to na wysokim poziomie, wtedy różnica jakiego pada masz jest wielka. Dla zwykłego niedzielnego gracza nie ma różnicy w padzie.

SSHD jest wielką zaletą, gry się szybciej ładują, chociaż One S zaliczył update do lepszego dysku ale to nie SSHD.

Dla mnie plusem
@arkblame: Jest, w jakości wykonania i wykończeniu, w użytych materiałach (metal zamiast plastiku) i sporej ilości dodatków jakie są.
Zawsze można go też sprzedać za 450zł.

SSHD jest wielką zaletą zwłaszcza że samemu dysku nie można zmienić.

One S dużo mniejszy nie jest. Jak ktoś nie podłącza TV pod konsole to funkcja jest nieistotna.