Wpis z mikrobloga

@CreativePL: Ja kiedyś przyrządziłem sobie monte z haszem. Weszło po ok. godzinie i miałem bardzo ostrą jazdę prawie 4 godziny - wtedy zasnąłem. Nie chce kłamać co do ilości ale jeżeli dobrze pamiętam to było to 0,8 pollen hashu
@CreativePL: Miałem dużego nie ogara i przyspawało mnie do fotela. Ale to dość duża ilość hashu jeżeli o mnie chodzi. Jakbym miał komuś radzić wypieki z marihuany to podpowiedziałbym - spróbuj 0,5g, zobacz jak zareaguje twój organizm.
@CreativePL: To jeszcze dodam, że ciasteczka kupne są raczej lekkie więc nie zaliczysz zgona. po prostu myśl, kup i zjedz 1 albo pół i zobacz jak jest na drugi dzień będziesz wiedzieć czy brać więcej czy nie. musisz uważać bo to nie jest joint gdzie weźmiesz puch i od razu wiesz czy masz dość.
@CreativePL: Mi ciastka wchodzą po około 45 minutach. Haj jest zdecydowanie dłuższy niż przy paleniu, ale ma też trochę inne właściwości- jest bardziej zrównoważony (nie robisz się nagle super #!$%@?, tylko stopniowo zaczynasz odczuwać efekty) i nieco bardziej wymęcza organizm (zawsze robię się senny i zaczynam zamulać pod koniec działania ciastka czyli ok 5-6 godziny)