Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dużo się czyta tutaj o związkach, jednak jestem ciekaw Waszych opinii na moją sytuację, mianowicie jestem brzydki i bogaty i boje się, że moja przyszła partnerka będzie ze mną tylko i wyłącznie dla pieniędzy.

Zanim zaczniecie mówić, że przesadzam z wyglądem, to przytoczę dwie historie, mianowicie jak chciałem zatańczyć z koleżanką na dyskotece w podstawówce to ta się rozpłakała i uciekła do nauczycielki, ponieważ z brzydalem nie chce tańczyć (xD), a druga, to jakiś czas temu miałem wesele, no i jakimś trafem żadna z 10 koleżanek na to wesele nie dała rady iść, oczywiście nie muszę dodawać, że wrzucały potem zdjęcia z klubów/imprez itp.

Od razu chcę zaznaczyć, że nie jestem przegrywem/stuleją, mam sporo znajomych, studiuję dobry kierunek, mam hobby (związane ze sportem, także od razu uprzedzam, że sylwetka dobra) i nie jestem nieszczęśliwy jak większość tutaj z powodu braku miłości/dziewczyny - po prostu żadna się mną nigdy nie zainteresowała, poza sprawami uczelnianymi. Tak, uprzedzając, wiele razy próbowałem zaprosić na tą słynną kawę, ale zawsze uzyskiwałem odmowę, plusem tego wszystkiego jest to, że nigdy nie byłem we friendzone xD. Problem w tym, że obawiam się, że jak bym zaczął pokazywać, że mam pieniądze to by się wszystko zmieniło, ale po kolei.

Mam własne mieszkanie, ale okłamuje innych, że wynajmuje (mieszkanie jest duże, mam współlokatorów, żeby nie siedzieć samemu), 12-letni samochód, ciuchy typu zara, hm, reserved (staram się dobrze ubierać), żadnych drogich gadżetów typu iphone itp - problem w tym, że mam naprawdę bogatą rodzinę i bez problemu było by stać mnie na nowy samochód z salonu i nie była by to panda, iphony, ipady, ciuchy tommy hilfiger itp., tylko tak jak pisałem, boje się, że wtedy atencja od różowych się pojawi, ale wiadomo z jakich powodów.

Tutaj pytanie do Was - co robić? Fajnie by było mieć w końcu kogoś, ale wiem, że w obecnej sytuacji jest to bardzo trudne, jednocześnie boje się, że w przyszłości będę beta-bankomatem. Był ktoś w podobnej sytuacji i da jakieś rady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: podstawowe pytanie, czy Ty lubisz swój styl życia, czy udajesz tylko z powodu lasek? bo nie będąc sobą daleko nie zajedziesz...masz ochotę, to ubieraj się i żyj jak król, i wtedy rozważaj te dylematy, bo na razie pozostaje wszystko w sferze domniemania.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro masz tyle pieniędzy to czemu nie pomyślałeś o jakiś operacjach plastycznych? Zawsze idzie zrobić korekcję, coś pomniejszyć, coś powiększyć. Reszta to zadbać o takie sprawy jak włosy, dobra fryzura, broda , zęby to możesz aparat ortdontyczny nosić jeśli coś trzeba poprawić. Mając pieniadzę możesz o wiele zmienić swój obraz i sytuację
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeden jest inteligentny i wygadany, drugi będzie wyglądał jak adonis, trzeci będzie miał "to coś", Ty jesteś bogaty. Nie ma różnicy czy panna będzie z tobą z powodu twojego wyglądu, inteligencji, prestiżu czy bogactwa. Tak ten świat działa, za sex zawsze płacisz, tylko nie zawsze pieniędzmi.
  • Odpowiedz
WierzgającaKreatura: nieprawdopodobne że piszesz tu o mnie ze 5,5/10 wiedząc że i tak jestem wystarczająco zakompleksiona ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ja się cieszę że ci się udało!

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz