Wpis z mikrobloga

#wlosy #fryzura #rozowepaski #modameska #makijaz

Za 2 miesiace mam mega wazna dla mnie impreze - wlasne wesele. Mam pytanie zapewne glownie do dziewczyn, bo one ogarniaja takie sprawy. Swoje wlosy mam krecone a w zmieszaniu z potem robi sie totalna breja na glowie. W tym waznym dla mnie dniu chcialbym miec mega proste wlosy przez cala impreze. Czy wybawieniem dla mnie bedzie w tym dniu sama prostownica? Czy moze w kontakcie z potem wlosy wroca do kreconych?

Z gory dzieki za odpowiedz :))
  • 8
  • Odpowiedz
@indianasorberto ja też mam kręcone, nie dasz rady tylko wyprostować skręca się jak się spocisz i może być tylko gorzej niż tak normalnie jak byś zostawił. Nie możesz sobie jakoś ich spiąć, albo idź do fryzjera niech co to ogarnie.
  • Odpowiedz
@indianasorberto: mam kręcone włosy i z doświadczenia wiem że odpowiednie kosmetyki + prostownica potrafią zdziałać cuda, ale jak dobrze wiemy włosy włosom nierówne, ciężko powiedzieć musisz sam poeksperymentować
  • Odpowiedz
@indianasorberto: musisz iść do fryzjera (albo kogoś innego, kto ma wprawę w takich czynnościach) i się uczesać, raczej sam w domu nie uzyskasz tak trwałej fryzury, a po fryzjerze przy jakimś ogromnym pocie ewentualnie nieco się "zaokrąglą", ale nie skręcą
  • Odpowiedz