Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy dziewczyna, która na trzeciej randce kończy z Tobą w łóżku jest dobrą kandydatką do związku? Już miesiąc się spotykamy, naprawdę jest wszystko super, wiele podobieństw, podobne spojrzenie na życie, wspólne hobby. Dziewczyna jest zaradna, mieszka sama, świetnie gotuje, Ogólnie naprawdę dużo plusów i przede wszystkim tworzy się chemia między nami. Jednak ja mam tylko to w głowie, że strasznie szybko to się potoczyło....Ogólnie już co trzecia nasza randka kończy się seksem. Ona tłumaczy, że tak na nią działam itp...Nie narzekam na ten stan, tylko po prostu w moich poprzednich związkach tak szybko nie przechodziliśmy do seksu. A jak u Was było? U kogoś też tak sprawy szybko się potoczyły?

#podrywajzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 92
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty się przebadaj.
"Zależność między ilością przeszłych partnerów seksualnych kobiety, a stabilnością jej małżeństwa to chyba coś, o czym beta-bankomat nie powinien się nigdy dowiedzieć. Nauczono nas, że przeszłość się nie liczy, a nasza ciekawość to źródło zła i kompleksów. Polecam tylko spojrzeć na fig.3 i wyciągnąć z tego wnioski. Komentarz zbędny. Co prawda badanie na populacji US, ale zależności są oczywiste. Informacje nt. Zmiennych kontronych i metodologii badania dla
Pobierz
źródło: comment_2TtfrzOITHHTgMDoErlJgYEUtAHM8VHQ.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś #!$%@? jeśli tak myślisz i na jej miejscu bym od ciebie uciekał, w ogóle sugerowanie że dziewczyna cie nie zdradzi jak będziecie mieli pierwszy seks po pół roku a nie miesiącu XD poza tym sam jesteś nie lepszy bo idąc twoją logiką wsadzasz #!$%@? w byle jaką dziure a takiego #!$%@? za męża nie chciałaby żadna dziewczyna, kisne XD
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest szczególnie niezwykłe, jeżeli znacie się trochę bardziej niż te trzy randki (np. z pracy, szkoły).

Nie narzekam na ten stan, tylko po prostu w moich poprzednich związkach tak szybko nie przechodziliśmy do seksu.


@AnonimoweMirkoWyznania: #alesztynk.jpg

Mój drogi.

Nie jesteście już dziećmi - oboje uprawialiście seks, oboje wiecie do czego zmierza spotykanie się kobiety i mężczyzny i co odróżnia koleżanki od partnerek, więc o co chodzi?
@AnonimoweMirkoWyznania Od siebie powiem Ci tak - bylem w 3 letnim zwiazku, ba - nawet zareczony bylem. Do lozka poszlismy gdzies po ponad miesiacu. Potem zaczal wychodzic syf, ze spotykala sie z kims jeszcze jak sie poznawalismy, potem sie dowiedzialem ze ma dosc niezly przebieg, ale olałem to. W lutym tego roku puściła mnie bokiem z najlepszym przyjacielem, end of this story. Obecnie jestem z kobieta, gdzie do lozka poszlismy pare godzin
a czy Ty jestes dobrym kandydatem na meza, robiąc to samo ? xd

A pomijajac Twoja hiprokryzję, dziewczyna jest normalna, tylko po rpostu moze szkoda jej życia na niewinne spotykani sie przez pół roku. Moze po prostu to lubi. Takie przyspieszenie ma swoje plusy, kiedy wczesniej mialo sie wielu chlopaków, i chce sie szybko przekonać, czy pasujecie do siebie na kazdym polu, a nie czekac znowu nieiwadomo ile.


@kankanet: Nie ma
do lozka poszlismy pare godzin po tym jak sie poznalismy (...) Jestesmy ze soba krotko (...) jestem w stanie stwierdzic krotko - to nie jest #!$%@?, ktorym byla moja ex. Nie wierze w parapsychologie itd. ale moim zdaniem takie rzeczy idzie po prostu wyczuc.


@purdzynator: ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KawaJimmiego Ja wiem jak to z boku brzmi, musialbym opisac pierdyliard roznych sytuacji w ktorych bylem zeby wytłumaczyć swoj osad. Taka pierwsza rzecz z brzegu - w poprzednim zwiazku gdy tylko mialem jakies problemy, nastepowal zwrot na pięcie i pretensje, ze przelewam wszystko na nia, w obecnym mam duzo wiecej przestrzeni i zrozumienia, nie jestem naciskany i nie musze 24/7 zgrywac Pana zycia i smierci, ktory od reki rozwiazuje kazdy problem i
@KawaJimmiego To ze gdy mi sie w zyciu #!$%@? tamta #!$%@? z miejsca, po 3 latach zwiazku z pierscionkiem na reku, ktorego nawet nie oddala (bo byla #!$%@? materialistka), a obecna mimo ze #!$%@? mi sie jeszcze bardziej, nawet nie do kwadratu a powiedzialbym do szescianu jest przy mnie i mnie wspiera.