Wpis z mikrobloga

@milka96: Plusy: bebechy iPhone 6s, cena, tylna kamera taka jak w iPhone 6s
Minusy: starsza generacja TouchID, słabsza kamera z przodu, brak 3D touch

Rozmiaru i pojemności 16 GB nie komentuję, bo to kwestia indywidualnych preferencji. Generalnie to bardzo udany telefon
@ptasiek2: Czy płynnie chodzi, jak z aparatem bo tylni to ładne zdjęcia robi. Przedni niby ma 1,2 mpx ale wiem, że nie zawsze większa ilość mpx jest lepsza. Czy wygodnie się z niego korzysta, bo mam drobne dłonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak masz czas to napisz coś co powinnam wiedzieć na temat tego telefonu :)
@milka96: chodzi bardzo płynnie, podobnie do iPhone 6s. Zdjęcia przednie podobnie jak ten przytoczony przed chwilą, przednia jak modele niższe. Wygoda to kwestia osobista ale nie znam osoby, która narzekała na 4" mając małe dłonie. Ja go użytkowałem przez 2 lata i narzekań nie miałem. Dopiero 6s zmienił pogląd na temat większych ekranów. Unikaj edycji czarnej i złotej bo trudniej je odsprzedać (zazwyczaj mają niższe ceny od Silver i Rose Gold)
@milka96: dlatego mówię o Xiaomi mi5 :) ma świetny chwyt bo ma szklo i ramke mocno sceite, telefon sam lezy w dloni :) Dla mnie 5,5 cala tez za duze niby, ale nie chce mniejszego, bo kofmrot korzystania z interentu, yt na telefonie jest mniejszy, to co odpiero na SE :) A co masz teraz?
@Pirzu: heh, Xperia M dual sim - gówno jakich mało. Ale jakoś to SE tak mi sie podoba... Mój niebieski ma 6S i jest zadowolony ogólnie z tego systemu i ma już dość, że mu go zabieram i się nim bawię i tylko czeka aż sobie kupie swojego :)
@milka96: Co kto woli, Mi5 tez jest slicznym urzadzeniem i idzie sie w nim zakochac, po drugie duzo taniej kosztuje a lepsze mozliwosci (foto w tym rowniez, audio tak samo) :)