Wpis z mikrobloga

@blubi_su: łech, liczyłem na konkretne zarzuty programowe. Osądzać polityka po jego prywatnych poglądach na tematy niezwiązane z jego działalnością to... średni pomysł. No chyba, że głosuje się emocjami.
@Bartpabicz: Heh, nawet gdyby koleś miał cudowne pomysły na poprawę gospodarki (ale nie ma) to wiedząc o tym że jest skrzywionym psychicznie świrem który potencjalnie jest pedofilem, nigdy by nie dostał mojego głosu. To jest taka wewnętrzna etyczna i moralna kwestia która nie podlega dyskusji.
A JKM był jest i będzie ostro skrzywionym dewiantem bijącym kobiety. Utopijny lider dla przegrywów i nic nie wiedzących o życiu pryszczatych nastolatków z tłustym kucem.
@blubi_su: tak, słyszałem wersję o tym, że z Korwina "się wyrasta". Przechodzi wraz z ustąpieniem trądziku, pierwszym chorującym dzieckiem i oczekiwaniem na upragnioną emeryturę. Nic, pozostaje cierpliwie czekać.
@Bartpabicz: "Wersję"? To jest fakt. Dlatego korwin zawsze był i będzie memem i pośmiewiskiem dla oderwanych od rzeczywistości dzieci. Nie znam nikogo, absolutnie nikogo "normalnego", dorosłego, odpowiedzialnego za siebie i swoją rodzinę kto by głosował na korwina. Zawsze jakies przegrywy, dziwacy i inne axelie :P
@blubi_su cóż, mówiąc za siebie i otaczającą mnie garść jakichś 10 najbliższych mi ludzi - wszyscy 35+, w stałych związkach, niektórzy z dziećmi, niektórzy z domami na kredyt, część samozatrudniona, część w prywatnym sektorze, wszyscy reprezentujący raczej wysoką kulturę osobistą - wszyscy głosujemy na Korwina. Nikt go szczególnie jakoś nie lubi jako osoby (poza dwoma wyjątkami), większość rażą głoszone przezeń prywatne poglądy, ale wszyscy potrafią rozdzielić to od programu politycznego i poglądów
@Bartpabicz No to ciekawa sprawa. Mam 34 lata. Mnóstwo znajomych. Żonę, pracuję w międzynarodowej korporacji. I nie znam nikogo kto by głosował na Korwina. Wszyscy moi znajomi równo nienawidzą PiS i prawicy. Z Korwina to jedynie beka jest jak ktoś wspomni to tylko w charakterze żartu.
W biurze od rana wszyscy jadą po obcym rządzie. Żarty z dudy co chwilę.
Mieszkasz w małej miejscowości?
@blubi_su obecnie zagranica, 120k mieszkańców. U nas o obecnym rządzie raczej się nie rozmawia - wszyscy wiedzą jak jest i nikt jakiejkolwiek różnicy między PiS a PO/PSL się nie spodziewał.