Wpis z mikrobloga

@rbk17: nie przesadzałbym. Znam z bliskiego otoczenia parę samotnych matek i to wcale nie musi być patologia umysłowa i pazerność na kasę. Wiem że jest cała masa laseczek co dawały dupy na dyskotece i nawet nie potrafią wskazać tatusia, ale jakoś staram się nie oceniać z góry wszystkich.
@getin: wcale nie oceniam. Może uważa że to jej największy atut. Może była gnojona przez tego co ją zostawił z dzieckiem i ma niską samoocenę i uważa że do niczego innego się nie nadaje.
Siur, statystycznie wiem co można powiedzieć o takiej lasce, ale w dalszym ciągu bym jej nie skreślał. Jakbym poznał i uznał że patologia to wtedy z czystym sumieniem mogę powiedzieć że patologia :D
@Kargaroth: znając życie świruje z 50 innymi więc raczej nie miałbym ochoty być jednym z wielu, no może jakiś desperat po 50tce z kasą to wiadomo, każda potwora...
@getin: pobzyka się 20-30 i wybierze sobie tego co najlepiej daje jej po gaciach ( ͡ ͜ʖ ͡)
Bo poważnego związku to ona pewnie będzie po 30 szukać, jak nastuka jeszcze 2-3 brajanów lub dzesik
@Smileoneoneone: ja się dziwie, że ludzie jeszcze piszą takie usprawiedliwienia. Jak wspomnialem nawet kierwa ma prawo do szczęścia, ale oczywistym jest, że będzie odbierana inaczej niż taka, którą spotkała życiowa trategia...