Wpis z mikrobloga

Jak myślicie właścicielom #legia starczy jaj do #!$%@? osób (osoby( ͡ ͜ʖ ͡) ) odpowiedzialnej za sprowadzenie Hasiego?
Skoro Wandzel przyznaje się oficjalnie do błędu i prosi o wybacznie to chyba naturalnym krokiem staje się ukaranie winnych takiego zaniedbania kosztującego klub prawdopodobnie grube miliony złotych.

#pilkanozna #ekstraklasa
  • 21
@archiemax: Przecież oczywiste jest, że sami na ten pomysł nie wpadli. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że trójka biznesmenów wertuje rynek w wolnych chwilach w poszukiwania wzmocnień drużyny:-)
@doloeop: pomyśl trochę, każdy klub ekstraklasy w ciemno wziąłby trenera który zająl 2 i 3 miejsce z Anderlechtem w lidze belgijskiej i prowadził ten klub w LM. Po prostu w czasie podróży do Polski Hasiemu #!$%@?ło, zapomniał fachu i stał się bucem.
Dobrze, że przyznali się do błędu i nie czekali ze zwolnieniem nie wiadomo do kiedy, jak Lech z Urbanem.
@doloeop: Nie wiem ile w tym prawdy, ale czytałem, że głównym zwolennikiem zatrudnienia był Midouski, dodaj do tego Leśnodorskiego, który jest prezesem i wyjdzie Ci, że bez #!$%@? samego siebie tą sprawę ciężko rozliczyć. Nie daję głowy za te informacje, ale najczęściej to właśnie Mioduski przewija się jako największy odpowiedzialny za Hasiego.
@Kid_A: No właśnie myślę :-) zajął 2 i 3 miejsce z klubem który przez wcześniejsze 3 sezony wygrywał mistrzostwo. Raczej nie płakali po nim w klubie.

@Kid_A: Właściwie Twaro trochę racji ma, ale Real zatrudnił Beniteza po dobrym sezonie w Napoli, Manu Moyesa po dobrych wynikach i dużym doświadczeniu w PL a Legia Hasiego po nie ma co ukrywać rozpiepszeniu Anderlechtu.
@doloeop Hasi rozpieprzył dopiero Legię, w Anderlechcie to powiedzmy porażka /nie podołanie oczekiwaniom. No i jakby nie było liga belgijska od polskiej jest trochę lepsza, więc tak na oko z Legią powinien dać radę, a tu zonk.
@archiemax: Ktoś podsunął go Mioduskiemu i to musiał być Żewłakow. To on znał go jeszcze z Anderlechtu. W Cafe Futbol wziął odpowiedzialność na siebie.

Mioduski chciał kogoś z Zachodu, z wizją. Bolały go słowa Czerczesowa o akademii. To tak w skrócie. Polecam poczytać na legijnych forach.
@PedroLeon: @doloeop: Ale słyszałem również, że Żewłakow był zwolennikiem pozostawienia Czerczesowa. Propozycja Hasiego to była reakcja na decyzję o zwolnieniu Rosjaninia.

Zresztą, zwalanie całej winy na Żewłaka to niedorzeczność.