Wpis z mikrobloga

A co byś chciał testować?


@fervi: aplikacje które mają taki sam ux na androidzie i na iosie. a nie takie które wyświatlają się z animacjami o różnym czasie trwania i różnym układzie. podałem przykład Just eat bo to kpina. przy asphalcie już iphone wygralo, wiec nie wiem gdzie to twoje zmiecenie
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: To, że animacje te same to tyle może być. Real Racing 3 pod iOS nie ma chmur (ciągle?) nawet.

Możemy testować odpalanie aplikacji Windowsowych jak chcesz :P
  • Odpowiedz
@kucyk: czy aplikacje na iphone się rzeczywiście uruchamiają? Bo z tego co kiedyś czytałem, one na początku pokazują statyczny obrazek, który ma tylko udawać, że aplikacja się załadowała, a dane jeszcze się doczytują: aplikacja nie działa, jest tylko obrazek, który ma sprawiać wrażenie że wszystko jest gotowe do pracy. Z tego co pamiętam, każda aplikacja ma mieć taki obrazek - żeby sprawiać wrażenie szybszego uruchamiania.
  • Odpowiedz
@fervi: za 2.2 k zł to lepiej kupić iphone se bo przynajmniej będzie działał dobrze przez następne 3 lata bez resetu jak to w twoim ukochanym androidzie musisz robić co pół roku bo zamienia się w lagdroida. I tak kupując produkt apple w EU masz normalnie 2 lata gwarancji (rok od apple i rok od skelpu) weź się doucz i wtedy pisz jaki to ten twój OP3 świetny
  • Odpowiedz
@Dzawlik: Oj, złość wyczuwam.

@martwy_kotek: Nie moja wina, że iOS z góry jest ograniczony. Dlatego kibicuję Androidowi lub lepszemu następcy (w zasadzie bardziej). Wygrana iOS to regres.

Przykład? Kolejna firma chce (tylko tym razem w rozsądnych cenach) zrobić stacje dokującą, która przerobi smartfon w komputer. Będziesz miał specjalny pulpit do tego, można powiedzieć, że to coś jak RemixOS. iOS? Może za 20 lat.

Google (niestety firma dla mnie połowiczna -
  • Odpowiedz
Wygrana iOS to regres.


@fervi: Na razie żaden producent poza applem nie zrobił sensownego ekosystemu dla swoich urządzeń pod kątem os-owym. na chwilę obecną są w plecy jakieś 5 lat i liczymy dalej.

Ale nie ma chmur w jakiejś wyścigówce, to faktycznie, 20 lat w plecy. Gratulacje. Ja próbuję cię uratować przed ośmieszeniem a ty napoczynasz inny temat.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Bezpośrednio żaden, ale pośrednio są już rozwiązania od lat.
Natomiast zawsze słyszę jedyny argument o ekosystemie. Jakby Androidowi w mojej wizji się udało, ekosystem byłby zbędny. Twój smartfon byłby jedynym komputerem, który byś przerabiał w laptopa / tablet. Coś jak Asus Padfone (seria, nie konkretny model) - gdzie ze smartfona robiłeś tablet, a z niego mogłeś zrobić laptopa.
  • Odpowiedz
Bezpośrednio żaden, ale pośrednio są już rozwiązania od lat.


@fervi: XDDDDD daj mi jedno które ma start to tego applowskiego. serio #!$%@? jako potłuczony. kopiowanie na iphone i wklejanie na macu airdrop odblokowywanie zegarkiem to są rzeczy których nie bedzie przez nastepne 10 lat bo sie m$ poddał z lumiami
  • Odpowiedz
No jest rok gwarancji. Drugą realizuje sklep z prawa UE, ale ono nie wszędzie działa (czyli w ameryce już nie), więc dziękujcie UE.


@fervi: polecam egzekwowanie gwarancji w xiaomi albo one plus przez aliexpres.
  • Odpowiedz
Pośrednio Airdroid.


@fervi: Nie chce mi się Ci pisać 5 razem że to się nie ma nijak do ekosystemu appla. A to co ty piszesz można włożyć pókui co w science fiction. bo jak sobie wyobrażasz androida jako system dla programistów gdzie wymagasz 8gb ramu na rzeczy do pracy a do tego czasu andek bedzie wymagał 12. (już w niektórych modelach jest 6)
  • Odpowiedz