Wpis z mikrobloga

Ok Mircy jedziemy z #aciddrozdajo #rozdajo :)
Do oddania mam gtx 750 2gb, jest sprawna - wiem, bo przy okazji poprzedniego rozdajo zgłosił się do mnie Mirek, który chciał ją kupić. Ale niestety się rozmyślił i usunął konto xD Jeśli to czytasz Mirku to: spokojnie nie trzeba było tego robić pisałem przecież, że najwyżej dam na jeszcze raz na rozdanie. Co niniejszym czynię :)
Zasady:
- plusowanie jutro do 20-21-szej, potem zamykam listę i robię losowanie.
- zielonki mogą brać udział.
- teraz proszę bez ofert zakupu
- no i teraz myk: poprzednio zrobiłem rozdajo w którym dodatkową szansą będzie obserwowanie @tymon_syn_acidda tutaj będzie tak samo. Ale ale osoby, które zaobserwują profil biorą udział dożywotnio w moich rozdajo :D
- dla niektórych, którzy zarzucali, że to zarzutka to proszę to niektóre osoby, które coś wygrały w moich losowaniach:
@haaaeee @Shivaa @Mr--A-Veed @Eustachiusz @ninetyeight @elcor @xCinek @Viking @karolajjnn
Trochę się nazbierało :P
Pobierz acidd - Ok Mircy jedziemy z #aciddrozdajo #rozdajo :)
Do oddania mam gtx 750 2gb, je...
źródło: comment_c1BS5srFy2eLwwBEb9nr7hVX33xH3Qob.jpg
  • 99
@acidd: zawsze w takich rozdajo śmieszą mnie komentarze ludzi, którym rzekomo nagle pospuł się komputer, albo właśnie planowali ulepszenie, albo ich komp już ledwo zipie i inne takie wymówki. Po co to pisać - dać plusa i liczyć na szczęście, po co jeszcze takie ściemy walić, nei wiem xD

Tak, dałem plusa, a bo czemu by nie. Kompa mam sprawnego. ( ͡ ͜ʖ ͡)