Wpis z mikrobloga

Właśnie dwa dni temu dowiedziałem się, że Wizzair mi wytoczył sprawę za straty materialne w wyniku przeglądu silnika, wymiany samolotu na inny, i opóźnień.

Krótka piłka - będziecie mi wysyłali rakiety? Jakieś zrzutki wykopowe dla śmieszka, który dla lulzów na mirko rozkręcił sobie machninę sądową?

Uściślając: czyli to już druga sprawa, pierwsza, ta karna, za fałszywy alarm - ta spoko, tutaj nic poza ewentualnymi zawiasami mi nie grozi. Ale roszczenia od Wizzair to co innego i jeszcze nie wiem co o tym myśleć, więc przypomniał mi się Sztum. Swoją drogą ten Sztum pojawiał się zresztą ten zakład (jako wspomnienie) w dwóch książkach, które niedawno czytałem, Gniew Miłoszewskiego oraz jakieś wyznania psa Vegi.


#aferasamolotowa #gorzkiezale
  • 197
  • Odpowiedz
Można złożyć wniosek o dołączenie pozwu do sprawy karnej i wtedy się wszystko rozstrzyga razem.


@maniak713: powództwo adhezyjne zostało skreślone z kpk (dział III rodz. VII) nowelą z 1 lipca 2015 roku. Wcześniej było incydentalnie stosowane.
  • Odpowiedz
Życzę ci jak najgorzej, oby ktoś jeszcze dobrał ci się do dupy. Najlepiej współwięźniowie. Może to cię czegoś nauczy ty bezmózgi pajacu :)


@jendriu: typowy zgorzkniały polaczek xD kisnę z takich typów, musisz być strasznie niedowartościowanym człowiekiem. Dobrał mi się do dupy, lol, jakieś niemiłe skojarzenia, autopsja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, sprawę masz a podstawowych faktów nie umiesz ustalić za pomocą Google.


@Mordeusz: Mam bardzo dobrego mecenasa, zwyczajnie jeszcze nie zacząłem się interesować tą drugą sprawą. Co do pierwszej (fałszywy alarm na lotnisku) wszystko jest jasne. A o drugiej dopiero się dowiedziałem to napisałem na wykopie. Ja w ten sposób piszę, dodaję kolorytu swoim wpisom, może źle to odebrałeś że się przejmuję lub żalę czy coś - a ja zwyczajnie
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: Czy właśnie zostałem nazwany niedowartościowanym człowiekiem przez półmózga, który dla plusów zamieścił na portalu ze śmiesznymi obrazkami informację o tym, że celowo uszkodził samolot przygotowany do startu? Niech mnie ktoś uszczypnie, proszę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jendriu: No niestety musisz być niedowartościowany, to raz, dwa nie wiem co wspólnego ma poczucie własnej wartości z głupim żartem.
Twój komentarz różnił się od kilkuset innych tym, że przesadnie zgorzkniałe życzenia masz co do moich kolei losu w przyszłości, życzenie komuś jak najgorzej w życiu, #!$%@? do dupy w więzieniu (jakim więzieniu człowieku, sugerando, że trafię tam...) bo zrobił sobie głupi żart, który w żaden sposób nie ma wpływu na
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice głupi żart byłby gdybyś przykładowo koledze po fachu wysmarował czapkę pianką do golenia. To co ty #!$%@?łeś wykracza poza pojęcie "głupiego żartu". I właśnie dlatego, że albo jesteś zbyt niedojrzały by to zrozumieć, albo zwyczajnie masz za mało w głowie powinieneś ponieść najsurowsze konsekwencje jak tylko się da. Jak widać te, które do tej pory cię doktnęły nie wystarczą byś się ogarnął.
  • Odpowiedz
@jendriu: Ale ty podstawowej rzeczy nie rozumiesz, mianowicie takiej że tobie nic do tego, czy ja jestem ogarnięty czy nie. Nie istnieje aksjomat, który orzeka, że każdy człowiek musi być ogarnięty. Że musi ponosić adekwatne konsekwencje. Nie bój się mały człowieczku, zostanę ukarany w sądzie wg kodeksu, z uznaniem okoliczności całej sytuacji. Twoje marzenia o #!$%@? pod celą zachowaj dla siebie.

Zresztą koniec tej jałowej dyskusji, nie przepadam za wymianą zdań
  • Odpowiedz