Wpis z mikrobloga

@zdechly_jez: Ahh do dzis pamiętam jak starszy brat trzasnął mi szklanymi drzwiami przed nosem bo go denerwowałem, pól domu w krwi i szkle.. Wieczorem wszystko elegancko, poszło na przeciąg, rodzice w błogiej nieświadomości ze jeszcze tego samego dnia dom wyglądał jak rzeźnia, przez tydzień pełny dostęp do konsoli bez potrzeby dzielenia się, brat usłużny na każde skinienie, głęboko we włosach strupy jeszcze przez jakiś miesiąc ale.. Totally worth it xD
@zdechly_jez nie ma nic fajnego w byciu tym starszym. Co nie zrobisz twoja wina. Do tego ta mała cholera nigdy nie szła na ugodę i zawsze kapowała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zdechly_jez jeden brat dostał kijem w zęby i ma szramę na dwójce, a do tego rozciąłem mu rękę nożem, że musiał jechać na szycie.
Drugi dosttsł jabłkiem w okolice skroni aż upadł, a później nie mógł chwilę równowagi złapać. Samego zdarzenia nie pamięta.
Ja też najmłodszy :)
@zdechly_jez: Nawet nie wiesz jak prawdziwy jest ten obrazek :D Młody byłem, głupi i oko rozwaliłem, finalnie trafiłem do szpitala do sali z chłopakiem, który rzucał się z młodszym bratem WYKAŁACZKAMI. Takimi do szaszłyków. Pech chciał, że jedna z nich wbiła mu się w oko. Ratowali mu wtedy wzrok, żeby w ogóle cokolwiek widział na to oko. Nie wiem jak się historia skończyła bo wyszedłem wcześniej niż on ale nie chciał