Wpis z mikrobloga

Zrobiłam w domu kiedyś test ice tea cytrynowych.
Wygrała....


klasyfikacja:
1. Zbyszko 2/5 gwiazdek
2. Nestea 3/5 gwiazdek
3. Lipton 3/5 gwiazdek
4. Pickwick (jako jedyna biała herbata) 3/5 gwiazdek


#napoje #zakupy #ankieta
LadyMartini - Zrobiłam w domu kiedyś test ice tea cytrynowych.
Wygrała....
SPOILER
...

źródło: comment_6vNFKjkb3KLWGpWnk8Ua9bsZazkWO47S.jpg

Pobierz

A Ty, jaką Ice Tea cytrynową lubisz najbardziej?

  • Zbyszko 5.3% (3)
  • Nestea 47.4% (27)
  • Lipton 26.3% (15)
  • Pickwick 3.5% (2)
  • nie lubie cytrynowej 17.5% (10)

Oddanych głosów: 57

  • 17
Warto wziąć pod uwagę,jeśli dla kogoś jest to istotne, że firmy Nestea i Lipton testują swoje produkty na zwierzętach.


@LadyMartini: tzn w jaki sposób testowanie herbaty na zwierzętach je krzywdzi ? Ilość cukru się nie zgadza i mogą przez to przytyć?
@LadyMartini: No to powinnaś po łapach dostać skoro nie wiadomo czy herbata, nie wiadomo jak krzywdzi zwierzęta, i ogólnie to nie sprawdziłam swoich informacji ale powtarzam bo tak kolega powiedział.


Jeszcze najśmieszniejsze jest to ze Ci od Nestea - Nestle odpowiadają za..... karmę dla zwierząt. Nie testowanie tego na zwierzętach wydaje mi się co najmniej utrudnione.
@skejna: Ale ja sprawdziłam swoje informacje. Nestea podchodzi pod koncert Nestle który robi takie badania. Nie powtarzam zasłyszanych informacji, tylko prawdziwe. Nie udowodnisz czy akurat testują herbate ale masz wybór czy chcesz wspomagać koncern który testuje czy jednak wybrać taki, który nie testuje w ogóle.
Ale ja sprawdziłam swoje informacje. Nestea podchodzi pod koncert Nestle który robi takie badania. Nie powtarzam zasłyszanych informacji, tylko prawdziwe.


@LadyMartini: Gówno sprawdziłaś jeśli nie wiesz co testują na zwierzętach. Podpowiem że na pewno karmę dla psów.

Nie udowodnisz czy akurat testują herbate

Nie wyczułaś że z tą herbatą sobie z Ciebie jaja robię? Jak mieliby ją testować i po co?