Wpis z mikrobloga

Jeśli zaostrzenie ustawy aborcyjnej przejdzie, to ciężko upośledzone dzieci, które powinny zostać usunięte przed porodem, mam wysyłać na adres jakiejś parafii, czy do biskupa? Do kogo zgłaszać się po odszkodowanie za straty fizyczne, psychiczne i moralne za zmuszenie do porodu takiego dziecka? Jakieś sugestie?
#aborcja #czarnyprotest #katolicyzm #polityka
  • 199
  • Odpowiedz
@UndaMarina: you go girl. tez mnie #!$%@? takie panoszenie sie ludzi w sukienkach. beda umoralniac, #!$%@? religijne farmazony, a sami dupia nieletnich, pija na umor, kradna kase z parafii i sie woza auidcami. no nie wytrzymie.
  • Odpowiedz
Współczuję podejścia do życia. Usunąć upośledzone dziecko, bo łatwiej, bo wygodniej?


@verex: tak. po to jest zycie, zeby jakos godnie zyc, a nie bawic sie w chrystusa. ciekaw jestem czym sie zajmujesz. jesli pracownik umyslowy badz tez lekka praca fizyczna, to czemu mialbys nie pracowac w chlodni przy pakowaniu miesa, w budowlance nosic cegly, kopac rowy? wspolczuje podejscia do zycia... juz pomijajac strone rodzica, co oznacza zycie dla takiego dziecka? cierpienie,
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Chętnie zaprosiłabym tych wszystkich krzykaczy pro-life do hospicjum dla dzieci, lub ZOLi, niech popatrzą na dzieci z ciężkimi wadami i upośledzeniami. Nie wyobrażacie sobie jak bardzo cierpią te dzieci. Każdy ich dzien jest wypełniony bólem. Przypięte do miliona rurek, żywione pozajelitowo, często umierają nie wiedząc co to dom. Całe swoje krótkie życie spędzają w szpitalu.Ich rodzina, o ile w ogóle jakąś mają, bo czesto takie maluszki są porzucane, cierpi razem
  • Odpowiedz
@Smutauke: @Creder: @heinricha_hammler: @Camel665: @Bartezzzz: @Gryllen: @DruzynaActimela: @nowszy94: @NormanCroucher: @TeddyBunny: @Enricco: @EtaCarinae: @krasecz: @Czesiek_God_Usopp: @angela09: @michalo94: @verex: @Fasho77:
Dobra, zawołałem wiele osób, bo widzę, że przynajmniej część z nich jest za "ochroną życia" ale nie do końca mają pojęcie co wprowadza ta "antyaborcyjna" ustawa. Po pierwsze (co jest pomijane w dyskusji kompletnie) ustawa ta,
  • Odpowiedz
@Smutauke: @Creder: @Camel665: @Bartezzzz: @Gryllen: @DruzynaActimela: @nowszy94: @NormanCroucher: @TeddyBunny: @Enricco: @EtaCarinae: @krasecz: @Czesiek_God_Usopp: @angela09: @michalo94: @verex: @Fasho77: @mexi:


Po pierwsze (co jest pomijane w dyskusji kompletnie) ustawa ta, wprowadzając karalność nieumyślnego spowodowania śmierci powoduje, że w Polsce jakiekolwiek badania prenatalne, procedury leczenia prenatalnego i inne - kompletnie zostaną wyeliminowane.


§ 1. Kto powoduje śmierć
  • Odpowiedz
  • 0
@UndaMarina Ale sie tego #!$%@?, az ciezko przewinac. Tak czy siak to strasznie kontrowersyjny problem I ciezko przyznac racje aborcji albo nie z jednej strony dobrze bylo by sie postawic na miejscu tego dziecka, czy ktos wolal by nie zyc nic obciazac rodzine, a z drugiej czy matka tego dziecka potracila by urodzic swoje dziecko a potem je zabic wlasnymi rekoma. Bo aborcja to takie zabicie wlasnego dziecka, niestety bardzo nie swiadome.
  • Odpowiedz
@mexi:

Dobra, zawołałem wiele osób, bo widzę, że przynajmniej część z nich jest za "ochroną życia" ale nie do końca mają pojęcie co wprowadza ta "antyaborcyjna" ustawa.


Nigdzie nie napisałem że popieram proponowaną ustawę. Dalej nie czytam.
  • Odpowiedz
@wrednota: za granicą i owszem;) USA z tego słynie. Wystarczy troche poszukać, na YouTube są filmiki jak wygląda rozmowa z kliniką aborcyjną w stanach. To wyglada właśnie jak rutynowy zabieg.
  • Odpowiedz