Wpis z mikrobloga

  • 1
@surf: jakich problemów? Nowe ze sklepu. Na vacie -23% i bez podatku który bym zapłacił jakbym nie wrzucił tego w koszty - efektywnie jakieś 40% taniej
Taniej niż używka tbh
  • Odpowiedz
@Rabusek: a ja pogratuluję zakupu w tym morzu jadu, sama nie mogłabym obsługiwać tego telefonu na co dzień - 'oczko' modelowe w dół już tak, ale ten to nie - jednak najważniejsze że Tobie pasuje.
  • Odpowiedz
@Rabusek: nie chodzilo mi czy sklep , tylko czy urzad skarbowy nie kwestionuje ilosci takich urzadzen na firme :) chyba ze zatrudniasz osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@surf: nie, czemu niby miałby :)? Raz księgowość zapytała, ale jak wytłumaczyłem na czym polega praca testera to zaksięgowali.

Normalny plan testowy na różnych urządzeniach to spokojnie 20-30 urządzeń w użyciu.
  • Odpowiedz
  • 0
@surf: rozumiem ze prowadzisz działalność pod względem testowania apek? Bo ja na to normalnie wystawiam faktury :)
Opisywanie ze testujesz raczej nie wystarczy.
  • Odpowiedz
@purpleXX: bardzo przepraszamy za niedogodności. Dotarła do nas niewielka dostawa, ale pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Mamy nadzieję, że niebawem dotrze do Ciebie Twój iPhone
  • Odpowiedz