Wpis z mikrobloga

Od 2011 roku (premiera Listów do M) czekałem na dobrą, polską komedię romantyczną. Nie zwykłem sprawdzać reżyserów w nowych polskich filmach, więc idąc na kontynuację listów byłem przekonany, że będę bawił się tak jak poprzednio. Niestety dwójka była bardzo słaba.
Do Planety Singli byłem nastawiony bardzo krytycznie, myślałem, że to nowa, słaba komedyjka z Karolakiem - typowa zapchajdziura w walentynkowym czasie kinowym. Film jednak z minuty na minutę stawał się coraz lepszy, a cała jego atmosfera mnie wsysała jak czarna dziura Matthewa McConaughey'a w filmie Interstellar ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Planeta Singli to bardzo dobry film reżyserowany przez Mitje Okorna, znanego z pierwszej części Listów do M oraz serialu 39 i Pół. Jak ktoś filmu jeszcze nie oglądał, a lubił poprzednie ekranizacje reżysera to na prawdę warto. Od teraz będę chodził na filmy Okorna bez jakichkolwiek oporów, z uczuciem dobrze zapowiadającego się seansu.
Polecam
#film #filmpolski #komediaromantyczna
spardo - Od 2011 roku (premiera Listów do M) czekałem na dobrą, polską komedię romant...

źródło: comment_CBQFnE3QhOX1m03YtYAcFbQcLXFSlEig.jpg

Pobierz
  • 3
@spardo: Dla mnie jedyną udaną polską komedią romantyczną zostanie Nigdy w życiu. Reszta jest przykrymi do ogladania kalkami zagranicznych produkcji :/ gdzie wszczyscy wyglądają jagby mieli prywatnego stylistę i projektanta wnętrz... niezależnie od statusu materialnego ;D

Ale w sumie ten gatunek filmowy i za granicą przeżywa spory kryzys ostatnimi czasy ;)