Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak dobrze wiemy, malo jest dziewczyn, ktore nie maja chlopaka. Wynika to z tego, ze w przedziale wiekowym 15-25 jest wiecej facetow niz kobiet oraz tego, ze kobiety dosc czesto zmieniaja (wymieniaja sie) partnerow, wiec przewaznie na pytanie o zwiazek odpowiadaja "pare miesiecy temu sie rozstalam" albo "jestem w zwiazku". Jestem ciekaw jak to wyglada na wykopie.

#rozowepaski #rozowypasek i ku atencji #koty #kot #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Wasz status w zwiazku

  • Mam pomiedzy 18-25 lat i bylam w zwiazku/zwiazkach 25.4% (141)
  • Mam wiecej niz 25 lat lat i bylam w zwiazku/zwiazkach 11.2% (62)
  • Mam pomiedzy 18-25 lat i nie bylam jeszcze w zwiazku 11.0% (61)
  • Mam wiecej niz 25 lat i nie bylam jeszcze w zwiazku 2.3% (13)
  • Mam pomiedzy 18-25 lat i jedynie "przezywalam przygody" 1.8% (10)
  • Mam powyzej 25 lat i jedynie "przezywalam przygody" 2.2% (12)
  • Jestem niebieskim - sprawdzam 46.1% (256)

Oddanych głosów: 555

  • 9
@kluseczka_: nie no - zbyt ogólne pytania na to chyba...

kobiety dosc czesto zmieniaja (wymieniaja sie) partnerow,


@AnonimoweMirkoWyznania: tu już chyba nie ma reguły.. ja jak dotąd byłam tylko w jednym związku i to juz znośnie nie ulegnie(prawie 8 lat razem, w tym dwa po studiach) i mam spore znajomych z podobną sytuacją - to chyba zalezy od charakteru i celu bycia w związku, wyznawcy wartości.
W sunie jak tak
OP: @Madlen_: jakimi targami
@kluseczka_: nie, nie obchodzi mnie to, wiadomo ze maja wiecej niz faceci, Zwykla ciekawosc jak to wyglada bo jak wiemy na wykopie jest sporo facetow skrzywdzonych przez zycie, ktorzy nigdy nikogo nie mieli. Takich kobiet z kolei praktycznie nie ma
@agaja: jest regula. 20% facetow rucha 80% lasek i tutaj jest ta rotacja, w sensie dziewczyny czesto skacza z jednego na drugiego ale w
@AnonimoweMirkoWyznania: to zalezy od towarzystwa, w jakim sie ktos obraca chyba.
W gronie moich znajomych takie osoby stanowia wiekszosc, zas osob zaliczajacych innych na prawo i lewo oraz przeskakujacych z kwiatka na kwiatek nie ma.
To,ze ktos sobie prowadzi statystyki latwych kobiet i plejbojow, nie znaczy, ze ogol spolecznestwa mozna do tych statystyk zaliczyc, a jedynie tyle, ze tych 80% latwych lasek poleci na 20% latwych facetow (i nie ma w