Wpis z mikrobloga

#aliexpress

Mireczki potrzebuje jak najszybciej wirtualnej karty. Co polecacie? Popsuł mi się smartfon, więc revolut odpada. Android na pc (nox) tez nie dziala z revolut, jakis blad wywala przy podawaniu pinu.
  • 17
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: @majster49: @carving85: @mafi20: @przemek1259:

Mirki po podaniu wszystkich numerkow z karty, zalogowaniu sie do ipko ktory pokazal komunikat ze wszystko w porzadku, przekierowuje mnie na strone entropay i wywala takie cos:

Your Transaction Cannot Be Processed
A problem with your credit/debit card is preventing us from transferring money onto your virtual Visa card.
  • Odpowiedz
@m1804: Ja z karta z iPKO tez mam lipe jak chce cos placic, podobnie jak u Ciebie wyskakuje strona logowania, podaje dane, potem kod z sms i odrzuca transakcje, dodam ze limity mam ustawione, wiec to nie to. Po prostu moze przez te zabezpieczenia nie puszcza. Nie probowalem tego wylaczac na karcie (chodzi mi o 3ds security itp.)
  • Odpowiedz
@m1804: Nie bardzo, kiedys byly prepy BZWBK ale wycofali, PKO tez nie ma, w ING mozna utworzyc prepa za free jak masz konto u nich i miedzy 18 a 26 lat to wtedy pierwsza karta jest za free. Tyle wiem, moze ktos inny podpowie wiecej.
  • Odpowiedz