Wpis z mikrobloga

@arcybiszkopt: to zdanie które napisałeś nie ma sensu. A ja na mecze chodzę regularnie od 14 roku życia i nic mi się nigdy nie stało. Najwięcej to zawsze #!$%@?ą ci którzy nie chodzą na stadiony
@nektar: Dobra to teraz mi coś powiedz. Załóżmy że nawet doszło do 50 takich incydentów. Na stadionie było dzisiaj 40000 ludzi. Czyli przez pryzmat 50 jednostek oceniasz grupę niemal 1000 razy większą?
@Adams_GA: a cały kocioł drze ryja '#!$%@?ć #!$%@?ć psy', a dziś specjalna akcja była że więcej dzieciaków na stadionie jeszcze. elita normalnie. a mnie właśnie #!$%@? te 50 incydentów jak jadę pociągiem i drą ryja takie stare seby ale jak SOK podejdzie to przepraszamy jaśnie panie, a potem pod nosem #!$%@?ć straż ochrony kolei na 100% xD
a mnie właśnie #!$%@? te 50 incydentów jak jadę pociągiem i drą ryja takie stare seby ale jak SOK podejdzie to przepraszamy jaśnie panie, a potem pod nosem #!$%@?ć straż ochrony kolei na 100% xD


@nektar: to pisz zażalenia do SOK że ich pracownicy są słabi i nie potrafią sobie poradzić. Mnie z kolei właśnie #!$%@? zrzucanie słabości policji/straży miejskiej itd. na całą grupę społeczną bo nie potrafią sobie poradzić z