Wpis z mikrobloga

Ponieważ polski eter guru odmawia informowania inwestorów (zapewne we zwględu na swój obiektywizm) ja pozwolę sobie to zrobić.
Kolejny dzień kolejny atak
Zresztą inwestorzy #bitcoin powinni wiedzieć też że Satoshi na początku miał zamiar umieścić w kodzie skrypty pozwalające na smart konrtakty ale zrezygnował z tego właśnie ze względu na bezpieczeństwo sieci w początkowym stadium rozwoju.
https://www.reddit.com/r/ethereum/comments/54jbvh/quick_update_attacker_has_changed_strategy/
#kryptowaluty #ethereum
p.....4 - Ponieważ polski eter guru odmawia informowania inwestorów (zapewne we zwglę...

źródło: comment_1tG8zhD1PLh4Lj9iuPpzpPU76Pt6KmTL.jpg

Pobierz
  • 6
@bitcoholic: nie wiem nie mam pojęcia co będzie. Moja osobista opinia jest taka, że zaplecze mają duże i infrastrukturę a to tak szybko nie wyparuje. Ludzie wpakowali masę pieniędzy w to, niektórzy kupowali przy $20 i ci będą ciągle pchać więcej i więcej z nadzieją, że kiedyś odzyskają pieniądze. Tak działa krypto nawet na totalnych scamach, nawet zdechlaki trzymają się czasem latami. Dlatego tu nie można powiedzieć może jeszcze i odbić
@bitcoholic: czy to był plus? To zależy dla kogo. Zwykły zdrowy rozsądek podpowiada, że nie można ot tak sobie tworzyć coś z powietrza. Tak robi banksterka i to się zawsze mści.
Teoretycznie można założyć, że jeszcze nic się nie stało bo zawsze mogli by powrócić na stary łańcuch, połączyć siły, wzmocnić sieć i społeczność, powiedzieć: "przepraszamy to była pomyłka" ale to jest nierealne.
Powrócić na łańcuch to jedno ale nie da