Wpis z mikrobloga

Takie tam sprzed patu minut. Jakimś cudem każdy Sprinter na czarnych którego widziałem wygląda praktycznie jak nówka, zadbany, zero rdzy - co w przypadku Mercedesów z końca lat 90. jest nie lada wyczynem...
Idealny materiał na nietuzinkowego #youngtimer'a

#czarneblachy #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #mercedesspam #mercedes #sprinter
o.....y - Takie tam sprzed patu minut. Jakimś cudem każdy Sprinter na czarnych któreg...

źródło: comment_km1ou333NECehjjmScXHMas8qQ97eSlN.jpg

Pobierz
  • 17
@trueno2: Jest możliwe, skoro była seria Skody Octavii, która z zewnątrz była przedliftem, ale wnętrze miała od polifta, to możliwe, że była taka seria Sprinterów, tylko że na odwrót. Chociaż ja osobiście takiego nie widziałem, jeśli takowego napotkałeś, to bardziej bym obstawiał, że jest to jakaś samoróbka - raz widziałem taką Megankę I coupe, wnętrze i tył od przedlifta, ale przód od polifta. Prawdopodobnie dzieło jakiegoś Sebixa, podobnie jak Golfy z
@kw401: @oficer-prowadzacy: Właśnie ten ze zdjęcia ma dużą deskę rozdzielczą, a lampy od lifta więc stąd te pytanie. Widziałem tylko takie sprowadzane z Anglii lifty do których przekładali środek ze starszej wersji. Ten na czarnych jest więc raczej wątpliwe, żeby w tych czasach już sprowadzali z wysp auta. Bardziej prawdopodobne, że był bity i ma przod od lifta, a co za tym idzie był malowany :)
@kw401:
I vice versa - do 2004 roku wychodziły poliftowe Octavie Classic z przedliftowym wnętrzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@trueno2:
Facelifting był w roczniku modelowym 2000 zatem teoretycznie załapałby się jeszcze na czarne. Może to był jakiś model przejściowy czy do najuboższych wersji ładowali stare wnętrza - nie wiem aż takim znawcą Sprinterów nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Całkiem prawdopodobne że
I vice versa - do 2004 roku wychodziły poliftowe Octavie Classic z przedliftowym wnętrzem ;P


@oficer-prowadzacy: Coś ci się chyba pomyliło - Classic to była wersja wyposażeniowa. Lifting wnętrza, z tego, co udało mi się ustalić, nastąpił w 1998 roku i później już nigdy nie montowano przedliftowego wnętrza. Pomyliło ci się pewnie z Octavią Tour - gdy w 2004 wyszła druga generacja Octavii, pierwszą po lifcie produkowano aż do 2009 roku
@kw401:
Otóż nic mi się nie pomyliło - między 1996 i 1999 rokiem do wszystkich Octavii ładowano to samo stare wnętrze wyglądające niczym z Felicji. Rocznik 1999 w wersjach GLX i SLX otrzymał nowe, ładniejsze i lepiej wykonane wnętrze z miękkimi plastikami na desce (sam mam Skodę z tego konkretnego rocznika w wersji GLX).
Po 2000 roku auto otrzymało również facelifting z zewnątrz, natomiast w najuboższej wersji Classic (odpowiednik przedliftowej wersji
o.....y - @kw401: 
Otóż nic mi się nie pomyliło - między 1996 i 1999 rokiem do wszys...

źródło: comment_ogU0B9iI58PfmpBbON0miiaWOJhegUt2.jpg

Pobierz