Wpis z mikrobloga

XD u mnie w #pracbaza robią dziś próbę ewakuacji i zostałem wytypowany do siedzenia w kiblu i czekania az ktoś po mnie przyjdzie, wywlecze mnie z tronu podczas posiedzenia i odprowadzi w miejsce zbiórki xD takie atrakcje i to w trakcie pracy! Jeszcze płatne ! #heheszki #bhp
  • 23
  • Odpowiedz
@verex: u nas kiedyś wytypowali gościa, żeby się położył koło wyjścia na podłodze. Po wszystkim powiedziano nam, że powinniśmy wynieść kolegę na zewnątrz, a nie przeskakiwać nad nim.
  • Odpowiedz
  • 40
Alarm wył minutę, ja siedzę w kiblu zatrzaśnięty a tam słyszę ze jeszcze ktoś sie wyszac przyszedł XD dopiero dwie minuty pózniej przyszedł "ratownik" i krzyczał ewakuacja xD
  • Odpowiedz
@verex: To jakiś ogólnopolski dzień prób ewakuacji mamy? Tylko tutaj zabieganie czterdziestu pięter po schodach w ogóle śmieszne nie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@verex: dawno temu gdy moja obecna praca była nowa, to była ewakuacja (próba) i nikt po mnie i kolegę nie przyszedł. Siedzieliśmy w biurze na końcu korytarza, o czym mało kto wiedział. My za to zastanawialiśmy się o co chodzi, że za oknem idzie (jak się okazało w kierunku punktu zbiórki) strumień ludzi. ;))
  • Odpowiedz