Wpis z mikrobloga

Polka spotyka się z obcokrajowcem z zachodu. Co piszą różowe i białorycerze?

nie znasz, nie oceniaj

niech robią co chcą

nie zaglądajcie innym do łóżka

na zachodzie mężczyźni często dbają o siebie lepiej niż Polacy

to naturalne, że kobiety instynktownie wybierają mężczyzn, którzy zapewnią lepszy byt jej i ich dziecio,

niech każdy spotyka się z kim chce


Polak spotyka się z dziewczyną z Ukrainy. Co piszą różowe i białorycerze?

98% Ukrainek to szmaty szukające naiwniaka, który da im zieloną kartę

Ukrainki lecą tylko na kasę i twój portfel hurr durr

znam Ukrainkę i... ( tutaj wpiszcie tysiące historii o tym jak to Ukrainki są #!$%@? i w ogóle obłudne)

Ukrainki to szmaty, bo dają od razu, a Polki są porządne bo dla nich musisz się starać.

hehe jesteś stulejarzem i #!$%@?ą, bo wolisz z Ukrainkami się spotykać, zamiast adorować i starać się o polską księżniczkę

zagadaj do Niemki, albo do Brytyjki, to wtedy pogadamy, stulejarzu


Komentarze brałem z tego wpisu.

http://www.wykop.pl/wpis/19809035/#comment-70639637

No wiecie, jak Polka spotka księcia orientu, albo szarmanckiego Brytyjczyka, to nikt nie m prawa złego słowa powiedzieć, albo chociaż krzywo spojrzeć.

A jak to Polak spotyka się z uroczą Ukrainką, bądź śliczną Rosjanką, to on jest stulejarzem i #!$%@?ą wyrywającym na hajs i różnice kulturowe, a one są szmatami lecącymi na kasę i zieloną kartę.

Ogólnie bym nawet o tym nie pisał, ale wielokrotnie spotkałem się z taką postawą w rzeczywistości.
Dwie czy trzy znajome zachwycały się moim znajomym Brytyjczykiem, który w Polsce niczym się nie wybijał pod względem wyglądu czy ubioru, a potem, gdy spotykałem się z pewną Rosjanką ,,w trosce o mnie" mówiły, że jak to wszystkie Rosjanki, leci na kasę (#!$%@?, że byłem zwykłym studenciakiem) i chce obywatelstwo, a potem na pewno mnie rzuci.

Musiałem aż odciąć się od nich, bo nie lubię toksycznych i rakowych ludzi.

#rakcontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
T.....5 - Polka spotyka się z obcokrajowcem z zachodu. Co piszą różowe i białorycerze...

źródło: comment_OZZCfb7j0QE6dKAnpuy920WXpZIS3yhA.jpg

Pobierz
  • 29
@Tical25: Sam jesteś toksyczny i rakowy, jeśli nie dostrzegasz, że trend psioczenia, że ktoś inny śmie robić to samo co my (lub "nasza" grupa) jest obustronny. Na mirko szczególnie to widać, jak faceci fapiący do azjatek, mają problem że kobiety lecą na "Alvaro", a dziołchy gustujące w Hiszpanach mają problem o te azjatki. :-) Może lepiej się zająć własnymi preferencjami a nie tworzyć kolejny kontent przeciwko innym?
@iEarth: Zamiast prowadzić bezowocne dyskusje zaakceptuj naukowy fakt, że faceci podświadomie bronią swoich kobiet przed zapłodnieniem przez osoby z obcego plemienia, a jednocześnie próbują sprowadzić do swojej wioski jak najwięcej młodych, płodnych samic spoza swojej grupy plemiennej. I na tym prawie naturalnym operają się wszystkie dyskusje na ten temat.
Sam jesteś toksyczny i rakowy, jeśli nie dostrzegasz, że trend psioczenia, że ktoś inny śmie robić to samo co my (lub "nasza" grupa) jest obustronny.


@iEarth: Jest obustronny, ale już utarło się, że jak facet ma ból dupy o to, że ktoś z zachodu podrywa Polkę, to jest prymitywem myślącym jak jaskiniowiec. A widać, że w sytuacji gdy to różowe spinają się, to traktowane jest to jak norma.

Ot choćby wczoraj,
T.....5 - > Sam jesteś toksyczny i rakowy, jeśli nie dostrzegasz, że trend psioczenia...

źródło: comment_VoONgOTJyhKO2N4VPOy9DTIrMD9omr0C.jpg

Pobierz
Polka spotyka się z obcokrajowcem z zachodu. Co piszą różowe i białorycerze?


nie znasz, nie oceniaj

niech robią co chcą

nie zaglądajcie innym do łóżka

na zachodzie mężczyźni często dbają o siebie lepiej niż Polacy

to naturalne, że kobiety instynktownie wybierają mężczyzn, którzy zapewnią lepszy byt jej i ich dziecio,

niech każdy spotyka się z kim chce


@Tical25: Szczerze mówiąc to nietypowe komentarze w tym kontekście. Na mirko/wykopie raczej często powtarzany
Szczerze mówiąc to nietypowe komentarze w tym kontekście. Na mirko/wykopie raczej często powtarzany jest stereotyp "orgasmusa" czy "księcia orientu".


@johny-kalesonny: Jest powtarzany przez wykopków- psów ogrodnika, którzy sami nic nie mogą i chcą zabronić innym.

Różowe piszą tak jak zacytowałeś i czują się wyższe moralnie od mirków-prymitywów, aż do czasu gdy mirek jedzie na Ukrainę.

Tyle się mówi, że wśród niebieskich na wykopie jest dużo #!$%@?. Ja twierdzę, że procentowo tyle
Zamiast prowadzić bezowocne dyskusje zaakceptuj naukowy fakt, że faceci podświadomie bronią swoich kobiet przed zapłodnieniem przez osoby z obcego plemienia, a jednocześnie próbują sprowadzić do swojej wioski jak najwięcej młodych, płodnych samic spoza swojej grupy plemiennej. I na tym prawie naturalnym operają się wszystkie dyskusje na ten temat.


@wjtk123: Tyle, że widzisz, ja powyżej pokazałem, że różowe mają dosłownie taką samą taktykę.

Gdy polski różowy spotyka się z Alvaro albo Enriqe
@iEarth: Ludzie to są zwierzęta. I zachowują się jak zwierzęta, a związki damsko-męskie to chyba najbardziej prymitywna z ludzkich działalności. Warto poczytać choćby by uświadomić sobie ile rzeczy wynika z instynktów. Z takich ciekawostek, kobiety podświadomie unikają kontaktu z ojcem (lub spokrewnionym facetem) w dniach płodnych by "nie kusić losu" (wtedy potomstwo byłoby słabsze). Było takie badanie, i dziewczyny nawet nie chciały rozmawiać z tatą przez telefon :)

@Tical25: Nie
@iEarth: Ale ja przytoczony przez Ciebie naukowy fakt akceptuje i uważam, że wpływa on na zachowania kobiet. Wy macie swoje naturalne pobudki a my swoje (które przytoczyłem) i min. stąd (ale nie tylko oczywiście) wynikają gigantyczne nieporozumienia w tego rodzaju dyskusjach.
Są dziewczyny, które mają na to #!$%@? - i Ty też miej #!$%@?.


@johny-kalesonny: Ja mam #!$%@? na to kto z kim się spotyka, tylko nie mogę patrzeć jak w imię zazdrości szkaluje się całą nację.

szczerze mówiąc nigdy nie czytałem o problemie różowych, że jakiś mirek spotyka się z Ukrainką / Rosjanką.


To wejdź w komentarze pod wpisem który zalinkowałem.
@Tical25: A mógłbyś się odnieść do konkretnych komentarzy, które Cię ubodły? Ja tam widzę takie typowo wykopowe #!$%@?. Jak postuje @feuer w swoim de facto blogu o "programiście na Bali", to też jest tam pełno #!$%@?, że na pewno nie może być szczęśliwym człowiekiem, skoro ciągle rucha inne panny, że wszystkie lecą na kasę pewnie itd. To po prostu zazdrość, tak jak napisałeś, ale nie wychodzi wyłącznie od różowych, ale z
Ja tam widzę takie typowo wykopowe #!$%@?


@johny-kalesonny: Na wypoku wszystko jest takim wykopowym #!$%@?. Ja po prostu zwracam uwagę jak jeden rodzaj #!$%@? jest głupi.

Z feuerem to inna sprawa, bo ta zazdrość nie jest masowo popierana w postaci plusów, w przeciwieństwie do tamych komentarzy.

To tak jakby pisać, że ,,98% Polek to szmaty, lecące na kasę" bo jakiś Włoch, albo Francuz umówił się na Tinderze z dwiema czy trzema
@feuer: OK, sprostowanie :). Dla mnie to bez różnicy, bardziej chodziło mi o puentę czyli to wykopowe #!$%@?.

@Tical25: Ja uważam, że 100% Polek "leci na kasę", tzn. na status. Więcej, 100% wszystkich kobiet na świecie leci na status. Polak będzie miał spore powodzenia na Ukrainie, a taki Włoch (czy Szwed) będzie miał spore powodzenie w Polsce. A Amerykanin będzie masowo rwał kobiety w Japonii. Tak to działa

Nie mam
@Tical25: Dlatego hipokryzja to niestrawna rzecz :) pozatym to różowe i ich rzetelna ocena sytuacji( ͜͡ʖ ͡€)

@johny-kalesonny: to skoro tak zwierzeco jesteśmy zaprogramowani to na kij jest to #!$%@? o uczuciach i że kobiety to emocjonalne stworzenia to może odrazu dajmy sobie nawzajem nagrode darwina he ??( ͡° ͜ʖ ͡°)