Wpis z mikrobloga

Siedzę na tym #!$%@? #tinder, w zasadzie sam już nie wiem po co, przeglądam go tylko na tronie. Najśmieszniejsze jest to, że mi się chyba, nie wiem jak to nazwać, "kanon piękna" wypaczył. Siedzę ze znajomkiem na tinderze, mamy podobne gusta, on mi lajkuje jakieś laski, niedawno bym powiedział, że są ładne, ale teraz to mi się już żadna loszka nie podoba. WTF. Jestem mocne 5/10, i to mocno subiektywne zdanie, aczkolwiek może zaniżam swoją ocenę. Mam swój styl, wyglądam niezbyt stereotypowo, no może dla subkultury tak. Introwertyk motzno. Mam chyba z 6 par, z jedną dziewczyną (okazała się jednak troszkę bardziej przy kości niż na zdjęciach) piszę czasem przez fb, ot, taka koleżanka, nic więcej nie będzie. Druga odpisała na zaczepkę, ale potem kontakt się urwał, okazało się, że mamy wspólnych znajomych i oni uważają ją za pustą lalę z ambicjami, na nieszczęście się spełniającymi. Nie wiem na #!$%@? mam ją w parach, albo ona mnie. Trzeciej to w sumie chciałem trolololo zrobić, bo widziałem ją w #maturatobzdura, no ale też po paru zdaniach nie odpisałą. Czwarta i piąta w ogóle na żadne zaczepki nie odpisały, #!$%@? im w dupę. A staram się właśnie wymyślić coś "twórczego", a nie zaczynać od "cześć, co tam". Opis mam jakiś, ale w sumie za dużo z niego nie wynika, można by było poprowadzić konwersację 4 wątkową, ale której loszce na tinderze chciałoby się pisać na tematy poważniejsze niż, wczoraj się tak #!$%@?łem, że nie pamiętam gdzie samochód zostawiłem. A może rozmowy chyba poprowadzić nie umiem, albo coś, ale z drugiej strony, skoro jedna potrafiła normalnie pogadać i przenieść kontakt poza tindera. Czas chyba usunąć konto. Trochę #logikarozowychpaskow bo po co dać lajka a potem nie odpisać. Taguję też #gownowpis, żeby oszczędzić czasu tym mireczkom, co mają go na #czarnolisto.
Tak, jestem głupi.
  • 7
@kajet1916: Ja wytrzymałam tam z dwa miesiące. Zawsze odpisywałam na wiadomość przychodzącą, bo po coś się tam ma konto. Ale kilkukrotnie zdarzyli się niebiescy, którzy po paru wymienionych zdaniach zachwycali się jak to bardzo będzie mi pasować do imienia ich nazwisko rodowe. Nie wiem na którą grupę różowych by ten tekst podziałał. Ja? Oddaliłam się w trybie natychmiastowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@helloisitme: no ja trzymam tam konto od roku, ale przez ostatnie pół roku nie wszedłem tam. Dziewczyna, z którą utrzymuję kontakt, napisała mi, że chociaż jej tego nie powiedziałem, ona wie, że nie chcę jej wykorzystać seksualnie, ani pisać jej jakichś zbereźności. Miłe to było przyznam.

@SkinnerBox: ja na to bym nie poleciał, coś bym odpisał, ale wydaje mi się, że to facet powinien wyjść z inicjatywą, bo jak robi
@kajet1916: Po pierwsze loszki tam maja tak duzo par ze czesto po prostu nie maja czasu zeby wszystkim odpisac. Po drugie jak masz tak mało par to znaczy że słabo wyglądasz/masz słabe zdjęcia, opis jest praktycznie zbędny jeśli jesteś brzydki. Jak jesteś przystojny może jeszcze troche dodać Ci uroku jeśli jest ciekawy.
@TomekABC123: po drugie, a może ja daję tak dużo iksòw, przez co mam tak mało par? Czy to tak nie działa wg Ciebie? Jak już napisałem, coraz mniej loszek mi się tam podoba, pomimo tego, że są ładne.. chodzi mi tylko o logikę trzymania pary z, jak to napisałeś, brzydkim facetem..
@kajet1916: Pomyśl, jakbyś miał 100-200 par albo i więcej, to chciałoby Ci sie je wszystkie przeglądać i usuwać brzydkich? Zresztą, może na pierwszy rzut oka jej się spodobałeś, ale inni jeszcze bardziej jej się spodobali i do niej napisali?
@TomekABC123: Masz rację, tylko ilu jest takich przegrywów co jak laska nie odpisze, to piszą dalej? Skoro nie chce utrzymywać kontaktu, to po co jej ta para? Ja tylko raz chciałem raz ponowić kontakt, bo może zapomniała, może ma mnie gdzieś u dołu listy, ale jak na to nie reaguje, to łaski bez.