Wpis z mikrobloga

Mircy z #singlespeed #ostrekolo #rower doradzcie mi w kwestii ramy, bo aktualnie jeżdżę na ramię no name (pic rel) niby była na tym szosa wcześniej złożona ale nie jestem pewny szosowego rodowodu tej ramy. Pytanie brzmi czy zostawić jak jest, czy szukać czegoś typowo torowego czy np zmienić na jakiegoś Rometa sport. Jakie opinie?
PS niedługo korbe zmieniam na campe, i tylna obręcz też będzie na niższym stożku
Pobierz
źródło: comment_7H3jESJ0BH3tGcamoZVeSpnjiDaufT4k.jpg
  • 13
@RSjabber po ustawieniu sztycy i siodła widać, że ta rama jest na cię w #!$%@? za duża, poczytaj jak dobrać ramę do wzrostu i dopiero szukaj czegoś fajnego, najlepiej żeby było bardziej zwarte ( patrz na te olbrzymie prześwity w aktualnej) i żeby nie miała za nisko suportu.
@fixie
@zasadniczo
@system_shock ok, to myślicie że np takiego Rometa sport można zaatakować? Po dobrych cenach chodzą (wiem że rurki od kanalizacji, ale nie jestem maniakiem zmniejszania masy) wiem że za duża rama jest dlatego też chciałem zmienić bo dla mnie rozmiar 55 około.
Owszem farbowany lis z torpedo ale super śmiga :)
@RSjabber: Szukaj samej ramy, a przy okazji zmienisz pewnie połowę osprzętu ;-) Bo to trzeba będzie sztycę inną, suport nie wejdzie, potem korbę zmienisz i linia łańcucha się nie zgodzi to będziesz z blatem kombinował, jak ostre złożysz z tego to i strapy albo system założysz itd. Ale warto, bo po jeździe na czymś takim masz już po pierwsze bazę sprzętową, a po drugie wiesz, czego szukasz.

Jeśli chodzi zaś o