Wpis z mikrobloga

Raczej rzadko cokolwiek piszę na mikroblogu ale chciałem tylko przestrzec - prawdopodobnie wczoraj lub w nocy w wczoraj na dzisiaj (tj z czwartku 29.09 na piątek 30.09) ktoś ukradł mój #rower - B'Twin Rockrider 6.3 z zamkniętej klatki schodowej na os. Karpackim w #bielskobiala. Stał on przypięty spinką do barierki. Rower miał kilka charakterystycznych cech ale złodziej mógł dawno rozebrać go na części lub przemalować. Raczej nie liczę na odzyskanie ale każda informacja byłaby mile widziana. Pilnujcie swojego sprzętu jak możecie, w tym kraju #!$%@?ństwo na każdym kroku... (,)
#zalesie
  • 14
@Borgon: mój niebieski też tak chciał swojego Rockridera zostawiać, ale nie mamy żadnej rurki/barierki na klatce, a to w sumie tylko jedno osiedle dalej. Teraz widzę, że całe szczęście, choć dzięki temu mamy balkon zawalony rowerami /: Powodzenia w szukaniu tak czy siak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Borgon: na małe przestrzenie wymyślono sposób - wieszaki na ścianę.

i to nie jest usprawiedliwienie złodzieja, a raczej powód dla którego nie ma co się żalić, ani tym bardziej ostrzegać innych by pilnowali swoich rowerów. zostawianie rowerów w piwnicach, klatkach itp., to jak zaproszenie dla złodzieja.
@Borgon Co to jest ta spinka? Podejrzewam, że coś co można przeciąć obcinaczem do paznokci... Wiadomo 6.3 to tzw biedafull, ale mogłeś chociaż 80 pln zainwestować w u-locka.
@Borgon: mój niebieski też tak chciał swojego Rockridera zostawiać, ale nie mamy żadnej rurki/barierki na klatce, a to w sumie tylko jedno osiedle dalej. Teraz widzę, że całe szczęście, choć dzięki temu mamy balkon zawalony rowerami /: Powodzenia w szukaniu tak czy siak ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Mojemu kuzynowi ukradli rower z balkonu


Więc też sobie raczej przypnij.
@matra: w podstawówce chodziłem do klasy z takim typem co po balkonach to i na 7-8 piętro się wdrapywał. Brał rower, mocował na plecy jakoś i schodził na dół.