Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki dowiedziałem się, że #rozowypasek spotyka się z kimś na boku. Wyjechałem na szkolenie, a ona pojechała na spacer z kolegą. Ona tego jeszcze nie wie, że ja wiem. Póki co targają mną emocje. Jak to najlepiej rozegrać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
OP: @whoa-mala @nika654 @helloisitme @Nova24 Oczywiście, że spacer to nie zdrada. Sytuacja wyglądała tak, że nic mi nie powiedziała, ukryła to przede mną, mimo, że przed wyjazdem zapytałem jakie ma plany itp. Co więcej spotkała się z typem, który chce z nią być i nie ukrywa tego, a od tego słodzenia porzygać się można. Oczywiście ona nic takiego nie widzi. Rozmawiałem wcześniej o tym i powiedziałem jasno, żeby nie utrzymywała z
@AnonimoweMirkoWyznania Takie laski robią nam, różowym, okropną reklamę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pytanie, czy chcesz się katować ich rozmowami. Miałam ten sam schemat w grudniu, niebieski się zapierał, ale życzliwa bolcowana laska podeslala mi screeny wiadomości - (mimo że jestem twarda i nie robiłabym inb gdyby powiedział mi wprost - znudziłaś się) - to czytanie ich rozmów i słodkiego gruchania było dla mnie największym upokorzeniem. Wracało to długo,