Wpis z mikrobloga

@jakosdajerade: @zasadniczo: Z ciekawości, bez wywyższania się i uprzedzeń: Od ilu pokoleń wasze rodziny mieszkają we Wrocławiu? Pytam, bo Śląsk to jedyny klub piłkarski w mieście i kibicowanie mu jest naturalną cechą każdego Wrocławianina.
@0710: nie jest... Moj stary chodzil na mecze jak jeszcze slask gral w europejskich pucharach, lata 70/80? Dziadek gral w okregowce z ktorej kilku zawodnikow dostalo powolania do wks, lata ca 60.
Ja nie kibicuje tym kopaczom i nie zamierzam. Kto to #!$%@? widzial zeby klub pilkarski ekstraklasa stadion na 4 fajery siorbal kase z miasta. Pozyczki od mpwik no kuurwa... Moze jeszcze od zdik albo mpk zeby kreatywna ksiegowosc sie
@PurpleHaze: Masz piękną historię rodzinną związaną z klubem. Przecież to znaczy dużo więcej niż machlojki rządzących miastem, bo przecież sam prezes Śląska gówno może. Jacy mieszkańcy, taki prezydent, jaki prezydent, takie zarządzanie. Mi też się to nie podoba, ale takiej niechęci, nienawiści wręcz nie mogę pojąć, to do niczego nie prowadzi.