Wpis z mikrobloga

Jak ja słyszę lub czytam te lewackie argumenty, że firma jest prywatna i nic mi, tobie czy innym do tego, jak prowadzi biznes i, że nie ma nic wspólnego z polityką itd. to mnie normalnie coś strzela.

No pewnie, RMF jest prywatną firmą, co prawda należącą do Niemca, ale co tam. Radio Zet prywatną, należącą do Francuza, Newsweek niemiecki, ale co tam, przecież to PRYWATNA FIRMA!.

Czas skończyć to #!$%@? o prywatnym biznesie, który nie ma wpływu na politykę. Którego nie wolno mieszać do obecnych rozgrywek politycznych tylko dlatego, że lewactwo tak sobie zażyczyło (tak, jak z tym nie mieszaniem przeszłości rodziców z czynami dzieci). Dziś mamy takie czasy, że to prywatny biznes kreuje rzeczywistość i ma ogromny wpływ na politykę. Siłą rzeczy, przy takim nasyceniu niemieckiego prywatnego biznesu (ze wsparciem niemieckiego rządu) na polskim rynku, ma bezpośredni wpływ i oddziaływanie na scenę polityczną w Polsce.

Globalizacja, dyktat koncernów, maksymalizacja zysków, lobbing... to wszystko ma jak najbardziej wpływ na politykę, więc lewacy, skończcie to pieprzenie żeby nie mieszać prywatnego biznesu do polityki, tak jak robicie to w komentarzach tym wpisie: http://www.wykop.pl/wpis/19902757/o-ja-#!$%@?-to-sa-dopiero-misiewicze-pisiewicze-rze/ [1], [2], [3]

W Polsce mamy silne powiązanie biznesu, mediów i polityki - zapewne jest tak w każdym rozwiniętym państwie. I nie ma czegoś takiego jak PRYWATNA FIRMA, gdy mówimy o zaangażowaniu w politykę lub obopólnych korzyściach płynących z powiązań biznesu z politykami.

#polityka #biznes #prywatnafirma #bekazlewactwa

  • 8
A jeśli ja wejdę do twojego domu i postanowię w nim zamieszkać, bo twierdzę tak samo jak ty, że PRYWATNE TO NIE ARGUMENT, to co wtedy zrobisz?


@Wladca_Borsukow: jezus, serio może ktoś takiego porównania użyć?

Dlaczego TV Republika i TRWAM które są mediami prywatnymi mają taką słabą moc lobbingową?

TV Republika to stosunkowo nowe medium, które powstało w wyniku wywalenia dużej części prawicowych publicystów po przejęciu dziennika "Rzeczpospolita" przez ludzi Tuska.
Dlaczego TV Republika i TRWAM, które są mediami prywatnymi mają taką słabą moc lobbingową?


@Wladca_Borsukow: republiki nie ma na multipleksie. a trwam nie jest telewizją komercyjną ani ogólno tematyczną. JEst telewizją tematyczną, tak jak np kanały muzyczne.

Żeby założyc stacje TV i utrzymac ją na multipleksie trzeba dużo kasy a żeby był na niej content rozwywkowy to jużw ogóle trzeba sraćkasą. Nie każdy miał sposobnosc nakraść się setek milionów czy tam