Wpis z mikrobloga

#czarnyprotest #polityka #4konserwy #neuropa #prawica #konserwatyzm #libertarianizm

Czy naprawdę są tu ludzie, którzy popierają zakaz aborcji jaki chcą zaserwować? Pytam, ponieważ trudno mi uwierzyć, żeby ludzie potrafiący pisać i czytać byli zdolni do poparcia takiej inicjatywy. Przecież to jest kompletny gwałt na logice i jakichkolwiek prawach wolności jednostki. Mam nadzieję, że prawdziwa prawica, to znaczy konserwatywni liberałowie, stoją przeciwko tej polityce. O PISowcach to nie myślę, bo oni to po prawicy nigdy nie stali, są zwykłą komuną w każdym ujęciu.
  • 13
@Dawidino: Ta ustawa nigdy by nie przeszła, nawet podobno nadpremier jej nie popiera o czym lewica milczy. Po drugie, trzeba sensownie podejść do tematu ochrony życia ludzkiego i konkretnie ustalić kiedy zaczyna się człowieczeństwo a nie opierać to na subiektywnym zdaniu bo inaczej można tak relatywizować morderstwo co nawet z etyka libertariańską jest złe(NAP). Dodatkowo to kolejna próba mącenia obywatelami, którzy gdy poczuli że skończy im się beztroskie życie to nagle
@theone1980: Czyli Kaczyński nie ukrywa, że popiera zakaz aborcji w przypadku wykrycia defektów genetycznych. Nie ma co, wielce wspaniałomyślny, skazywać dziecko i matkę na różową przyszłość. Aborcja to kwestia tylko i wyłącznie rodziców dziecka!