Wpis z mikrobloga

@y0y0y0: Nie wiem skąd wywnioskowałeś ostatnie zdanie.
W każdym razie rozumiem że jeśli urodzisz (partnerka urodzi) niepełnosprawne dziecko (oczywiście nie życzę Ci tego.) to chcesz się nim opiekować przez resztę życia 24/7, tak?
Nie wiem skąd wywnioskowałeś ostatnie zdanie.


@dzikdzikdzik: Bo o takim przypadku dziecka mówiliśmy od początku

W każdym razie rozumiem że jeśli urodzisz (partnerka urodzi) niepełnosprawne dziecko (oczywiście nie życzę Ci tego.) to chcesz się nim opiekować przez resztę życia 24/7, tak?


@dzikdzikdzik: Nie istotne co chcę a co nie chcę, nie można zabić człowieka za to że jest chory imbecylu, chcesz to oddaj do domu dziecka i masz problem z
Dlatego właśnie warto zbadać przed porodem czy dziecko urodzi się zdrowe i na dość silne.
Jeśli jesteś z tych osób dla których zygota to już dziecko to nie ma co z Tobą dyskutować.

oddaj do domu dziecka i masz problem z głowy

@y0y0y0: Oddawanie swojego dziecka do domu dziecka gdzie nie wiadomo co będzie się z nim dalej działo to dla mnie coś gorszego niż przerwanie ciąży. Nie wybaczyłbym sobie tego
Oddawanie swojego dziecka do domu dziecka gdzie nie wiadomo co będzie się z nim dalej działo to dla mnie coś gorszego niż przerwanie ciąży. Nie wybaczyłbym sobie tego i pewnie żałowałbym całe życie.


@dzikdzikdzik: Masz ten problem który mają kobiety. Myślisz że to o ciebie chodzi. To nie chodzi o ciebie i twoje samopoczucie, tu chodzi o życie innego człowieka i nie zakładaj że on wołałby zostać wyskrobany niż wychowywać się
@dzikdzikdzik: ty dalej nie rozumiesz że to nie chodzi o mnie czy o ciebie. Daruj sobie tanie granie na emocjach. Nie możesz zabić człowieka bo wydaje ci się że on wolałby nieżyć, a jak myślisz że możesz go zabić to powinieneś się leczyć psychatrycznie i nieważne czy masz dwoje rodziców, czy wychowywałeś z wilkami jak Mogli.
@y0y0y0: a ty zdajesz sobie sprawę, ze ten zlepek komórek w trzecim miesiącu ciąży nadal nie ma mózgu? I dopiero zaczyna mu bic serce? Dopóki nie bije serce i nie ma mozgu to o jakim ty "człowieku" w ogole tu mówisz? Zresztą pokrętna twoja logika. Rozumiem, że zycie kobiety nie ma zadnego znaczenia. Nawet gdy ciąża jest patologiczna i moze oznaczać smierc matki, ta ma nadal ją donosić bo jej zycie
@spiritoo: no i co z tego że nie ma jeszcze serca? Przecież ma coś z czego to serce powstanie, no chyba pies czy kot z tego nie wyjdzie. Jest to już osobny byt, osobne życie a nie część kobiety.

Nawet gdy ciąża jest patologiczna i moze oznaczać smierc matki, ta ma nadal ją donosić bo jej zycie nie ma znaczenia?

Nawet kolor paska nie usprawiedliwia takiego zgwałcenia logiki. Po prostu nigdzie
@y0y0y0: idąc za twoją logiką: sposób w jaki podchodzisz do tego problemu, i w jaki traktujesz kobiety wskazuje, że możesz być upośledzony (problemy z głową). Może spróbujesz się zabić?
@y0y0y0: napisałeś. Uważasz, że to nowe, potencjalne życie trzeba chronić za wszelką cenę. W przypadku tej ustawy jest to często cena zycia matki. Do widzenia, lecz sie, razem z resztą panów, którzy #!$%@? nie potrafią zająć sie samymi sobą, a moralność mają niezle stukniętą