Wpis z mikrobloga

Rozpoczyna się rok akademicki, a to dla księgarni dobry pretekst, by z tej okazji zrobić promocje. I tak:
W księgarni #helion możemy kupić wybrane #ksiazki w postaci drukowanej 20% taniej (mało atrakcyjnie, ale zawsze trochę taniej), a #ebooki 50% taniej (księgarnia specjalizuje się w książkach z dziedziny #programowanie i #naukaprogramowania ale inne książki też tam znajdziemy)
Podobna promocja jest w księgarni Onepress (znajdziemy kilka tych samych tytułów co wyżej, ale większość jednak innych książek tez jest)
Księgarnia #ebookpoint również nawiązuje do rozpoczynającego się roku akademickiego, tyle, że tu znajdziemy tytuły bardziej przydatne studentom , tyle że tylko w postaci e-booków (większość niestety w PDF-ie, ale książki w formatach bardziej przyjaznym czytnikom też są na liście). promocja ta ma też większe rabaty - bo 60%!

#czytajzwykopem #studbaza
http://kaczus.ppa.pl/promocje
  • 6
@yahoomlody: Kiedyś pewnie tak było, ale teraz 100 denty są bardziej zasobne, ostatnio była w radio dość ciekawa audycja na temat wynajmu przez studentów mieszkań, że maja coraz większe wymagania co do standardu ect. Więc już bym tak nie generalizował.
@Kaczus2B: w sensie, że? ja mam wymagania co do mojego mieszkania, nie mógłbym mieszkać w jakiejś melinie, co nie zmienia faktu, że chomik jest znacznie wygodniejszy niż biblioteka i ma więcej egzemplarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)