Wpis z mikrobloga

W związku z aferą banerową i ku mojemu zdziwieniu dzisiejszemu zbanowaniu użytkownika http://www.wykop.pl/ludzie/theone1980/ który był jednym z lepszych i bardziej wartościowych userów na wykopie zawieszam swoje wrzutki.
Przepraszam swoich obserwerów ale najwyraźniej wykopowi użytkownicy nie są potrzebni (chyba że do akcji politycznych i nabijania kabzy)
W każdej chwili mogę dostać perma więc róbcie sobie taktyki pod moim wstawkami jeżeli znaleźliście coś wartościowego. Pozdrawiam serdecznie. Ciekawi mnie tylko jakim cudem gość był w top200 skoro ponoć trollował i czy wykop mu chociaż wysłał flaszkę za budowanie kontentu na którym zarabia.
#wykop #4konserwy #neuropa #nauka #ciekawostki #protest #afera #fuckyou #gruparatowaniapoziomu #oswiadczenie #usunkonto #administracja #moderacja #gorzkiezale #zielonek1000
zielonek1000 - W związku z aferą banerową i ku mojemu zdziwieniu dzisiejszemu zbanowa...

źródło: comment_ORV7Eai8ekBekw0wJH7pzravqFOZR1rK.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
który był jednym z lepszych i bardziej wartościowych userów na wykopie


@zielonek1000: xDxDxD

wykop mu chociaż wysłał flaszkę za budowanie kontentu na którym zarabia.


@zielonek1000: xDxDxDxDxDxD

zawieszam swoje wrzutki.


Bądź solidarny z theonem - usuń konto
  • Odpowiedz
@zielonek1000: Na wykopie panuje cenzura. Taka prawda. Teraz docenimy strims. Ja od dawna siedzę na opustoszałych forach, które w końcu pozbyły się trolli i pozostali jedynie wartościowi użytkownicy. ʕʔ
  • Odpowiedz
@zielonek1000: Bez żadnego żalu - cześć i nie wracaj. Polecam jeszcze usunąć konto. Wykop bez ludzi takich jak ty i ten zbanowany będzie o wiele lepszym, a przede wszystkim - normalniejszym miejscem. Bez pozdrowień :)
  • Odpowiedz