Wpis z mikrobloga

W związku z aferą banerową i ku mojemu zdziwieniu dzisiejszemu zbanowaniu użytkownika http://www.wykop.pl/ludzie/theone1980/ który był jednym z lepszych i bardziej wartościowych userów na wykopie zawieszam swoje wrzutki.
Przepraszam swoich obserwerów ale najwyraźniej wykopowi użytkownicy nie są potrzebni (chyba że do akcji politycznych i nabijania kabzy)
W każdej chwili mogę dostać perma więc róbcie sobie taktyki pod moim wstawkami jeżeli znaleźliście coś wartościowego. Pozdrawiam serdecznie. Ciekawi mnie tylko jakim cudem gość był w top200 skoro ponoć trollował i czy wykop mu chociaż wysłał flaszkę za budowanie kontentu na którym zarabia.
#wykop #4konserwy #neuropa #nauka #ciekawostki #protest #afera #fuckyou #gruparatowaniapoziomu #oswiadczenie #usunkonto #administracja #moderacja #gorzkiezale #zielonek1000
zielonek1000 - W związku z aferą banerową i ku mojemu zdziwieniu dzisiejszemu zbanowa...

źródło: comment_ORV7Eai8ekBekw0wJH7pzravqFOZR1rK.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Goofas: ale co, ze niby ty robisz kontent? nasrane twoim spuszczaniem sie nad tuskiem #!$%@? od gory do dolu i postkomunistycznym okraglostolowym towarzystwem? to jest niby wartosciowy content?...
  • Odpowiedz
@zielonek1000: Rób wrzutki, wal mutację głupoty, ignorancji i #!$%@? czyli tzw. lewactwa. Dupcia ich swędzi, że nie każdy idzie za marksistowskim ścierwem. Oni potrzebują show i rozgłosu. Bez afery słabe przebicie tu mieli, musieli zakładać multi przed dzisiejszą, jakże wartościową akcją ( ͡° ͜ʖ ͡°)-. Socjaliści jeszcze niczego trwałego nie zbudowali. Jeśli ten rynsztok umysłowy zdominuje wypok, to portal padnie i
  • Odpowiedz