Wpis z mikrobloga

ludzie pytają mnie "hej marianbaczal, jak oceniasz rządy PiS?"

odpowiadam, że tak samo jak każde socjalistyczne rządy - źle. Zastanawiałem się czy warto jakoś bronić dobrych decyzji ale po dzisiejszej informacji uznałem, że nie warto.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,title,Sejm-bedzie-uchwala-dziekujaca-koniom,wid,18527471,wiadomosc.html?ticaid=117d6b

Ta informacja absolutnie mnie przybiła. Wiem, że socjalizm to rasizm ale myślałem, że skoro pan dr Jarosław Kaczyński jest przyjacielem kotów to właśnie te mądre, szlachetne i oddane człowiekowi zwierzęta otrzymają wreszcie chociaż symboliczne uhonorowanie. Ale nie. Konie. Boże, kiedy wreszcie do władzy dojdzie partia, która nie będzie niosła na sztandarach socjalizmu i kotofobii?

Konie zapisały się w historii Polski, czytam. No #!$%@? dwa - Kasztanka socjalistycznego dyktatora i Łysek z pokładu Idy. Przy czym Łysek to postać fikcyjna, stworzona zresztą by upodlić zdrowy kapitalizm i wykazać jego zbydlęcenie. Przeraża mnie, że zapominamy o bezimiennych kotach, przyjaciołach wielkich Polaków, którzy byli szafarzami ich tajemnic a delikatnym mruczeniem koiły ich smutki. Co więcej, miliony polskich dzieci wychowały się na przygodach kota Filemona. A Łysek z pokładu Idy obsysa po całości.

Mam już tego dość. Dlatego wzywam wszystkie koty do protestu. Nie możemy czekać! Dzisiaj nie będziemy mruczeć. Nie damy się drapać po pyszczkach. Będziemy was #!$%@? gryźć i szarpać. Rawr!

WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI, KTÓRZY CHCĄ WESPRZEĆ KOCI PROTEST PROSZĘ O UBRANIE SIĘ DZISIAJ NA CZARNO W RAMACH WSPOMNIENIA KOTA BONIFACEGO ORAZ ODMOWĘ ŚWIADCZENIA PRACY. NIECH TEN KOTOFOBICZNY RZĄD POCZUJE CO ZNACZY ŚWIAT BEZ KOTÓW!
#marianbaczalcontent
  • 21
@marianbaczal: A psy? Co kurza twarz z psami? Wyobrażasz sobie co będzie jak psy odmówią pracy? Służby celne, ratownicze, policja, ośrodki terapeutyczne, niewidomi - to byłby prawdziwy paraliż! Protest ponad podziałami - psy i koty nad panami!
@marianbaczal: A to idź pan w xuj ( ) Ja tu rękę wyciągam w geście pojednania, żeby przeciw koniom, żeby razem ciugewa. Ale nie. Dalej jak kaczor z Donaldem.
@marianbaczal: Wygląda na to że różowepaski tłumnie ruszyły wspierać koty w ich walce, nawet pomimo padającego deszczu.
ALE LEWICA JAK TO LEWICA przekręca przekaz i mówi że te wszystkie różowe przyszły na place i skwery wraz z feministkami promować aborcję.
Nic się w tym kraju nie zmieni. Wszędzie fałsz i manipulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)