Wpis z mikrobloga

@H4ctor: siedzę trochę w SYNEREO to podeślę Ci link. Generalnie nie wypowiem się na temat wyższości jednego od drugiego bo nie ogarniam aż tak tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeden z wielu artykułów o tym

Generalnie nie uważam, że manipulacja. Obecnie trwa crowdsale. Z założonego celu 1 miliona USD, uzbierane jest już 3,5 miliona a przed nami jeszcze 2 tygodnie zbiórki. Napisałem trochę o SYNEREO tutaj
@prezes513: A jak działa mechanizm konsensusu? Czy jest to PoW, PoS, czy jakaś federacja?

Co ile produkowane są bloki, jaka jest przybliżona maksymalna przepustowość systemu?

Dlaczego zdecydowano się na budowę własnej maszyny wirtualnej, zamiast utworzyć nowy język na maszynie ethereum? Jakie przewagi będzie miała nowa maszyna wirtualna w stosunku do tej używanej w ETH?

No i najważniejsze: Jakie przewagi nad Ethereum potencjalnie może posiadać ten system? Przechowywanie treści w zdecentralizowanej chmurze
@McGravier: O fuck, nie jestem aż tak technicznie zgłębiony :D . Ale to co wiem Ci powiem:
Jest to PoS.
Co do przepustowości: po to budują swój blockchain, żeby móc obsłużyć szybko, dużą ilość drobnych transakcji. Gdzieś było porównanie, że taką ilość jaką VISA obsługuje transakcji bezgotówkowych.

Co do reszty. Sorry ale nie wiem, nie umiem odpowiedzieć. Jeśli chcesz możesz zapytać o to na kanale slack: ten kanał chyba będzie odpowiedni
@McGravier: 33000 bylo do wczoraj. Teraz 36500
@maniakbitcoin: kupujac na crowdsale wspierasz projekt a dwa przy duzych ilosciach na gieldzie podbijazz cene a 3 kuoujac bezposrednio masz rabaty.
@Amelek: dziwnenze pytasz jak pod swoim poprzednim loginem pisales ze juz je masz :p z reszta to dzieki twojemu postowi o AMP zainteresowalem sie tematem :p
@maniakbitcoin: przy większych zakupach masz rabat od tej ceny
Wszystkie AMPy już powstały i dłuuuggggooo czasu minie zanim będzie można podejść do tematu "tworzenia" nowych. Dodatkowo powiem, że było ich więcej o kilkadziesiąt milionów ale na początku tej zrzutki deweloperzy uznali, że lepiej dla rynku, na tę chwilę,będzie jak część zostanie zniszczona.

O ile dobrze kojarzę to: 62 miliony są w obiegu. Reszta jest w portfelach na określone cele. Część będzie
zostaną przeniesione na nowy blokchain. Ale to perspektywa na końcówkę 2017 dopiero


@prezes513: czyli dosyć odległy termin, czyli rozumiem że te które są w obiegu plus te który są kupione w crodwsale powiększają ogólną liczbę AMP ? jeśli tak to w takim razie widze powody do spadków AMP. Bo przecież więcej AMP to i cena musi być niższa przynajmniej teraz gdy nic ciekawego jeszcze nie zrobiono oprócz obietnic że coś tam
@Amelek: kto sprzeda teraz taniej skoro zostały sprzedane za 3,5 miliona dolarów AMPy? Ci ludzie będą trzymać i oni nie sprzedadzą poniżej 33000. W linkowanym poście masz kamienie milowe. koniec 2017 to moment zakończenia prac na blokchainem ale przed nami jeszcze inne rzeczy są
@prezes513: nie łykam tego. Dla mnie cena jest obecnie i tak mega wysoka. I moim zdaniem kupi się dużo dużo taniej. Nie przekonuje mnie coś co jest dopiero w planach i do tego będzie tego większa liczba. Grubasy zrobią zjazd moim zdaniem.